See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów leczniczych i materiałów medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będą dostawy produktów leczniczych i materiałów medycznych do Apteki Zakładowej - Okręgowej Ambulatorium z Izbą Chorych Aresztu Śledczego w Opolu
Vorherige Bekanntmachung: 485830-2024
Interne Kennung: DKW.2232.7.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019r. - Prawo Zamówień Publicznych.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przetarg nieograniczony na dostawę produktów leczniczych i materiałów medycznych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Produkty farmaceutyczne
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne kod CPV 33600000-6
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
Los: LOT-0003
Titel: Część 2 - Produkty farmaceutyczne
Los: LOT-0004
Titel: Część 3- Produkty farmaceutyczne
Los: LOT-0005
Titel: Część 4- Produkty farmaceutyczne
Los: LOT-0006
Titel: Część 5- Produkty farmaceutyczne
Los: LOT-0007
Titel: Część 6- Produkty farmaceutyczne
Los: LOT-0008
Titel: Część 7- Produkty farmaceutyczne
Los: LOT-0009
Titel: Część 8- Produkty farmaceutyczne
Los: LOT-0010
Titel: Część 9- Produkty farmaceutyczne
Los: LOT-0011
Titel: Część 10- Produkty farmaceutyczne
Los: LOT-0012
Titel: Część 12- Materiały medyczne
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne kod CPV 33140000-3
Los: LOT-0013
Titel: Część 11- Produkty farmaceutyczne