2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych miasta Gubina”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych miasta Gubina” w następującym zakresie: 1. Odbiór i transport odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) tzn. odpadów stanowiących pozostałości po segregacji oraz odpadów zebranych selektywnie z terenu miasta Gubina do miejsca: INSTALACJI PRZETWARZANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH – ŁUŻYCKIE CENTRUM RECYKLINGU SP. Z O. O. MARSZÓW 50 A, 68-200 ŻARY - STACJA PRZEŁADUNKOWA ODPADÓW UL. ZŁOTA 3, 68-300 LUBSKO. 2. Wyposażeniu nieruchomości objętych systemem gospodarki komunalnej: 2.1) właścicieli wszystkich nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta Gubina, w: a)pojemniki do gromadzenia niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, tzn. odpadów stanowiących pozostałości po segregacji 2.2) właścicieli nieruchomości w zabudowie jednorodzinnej i budynków wielolokalowych do 10 lokali mieszkalnych z terenu miasta Gubina w: a)worki do gromadzenia odpadów segregowanych (tworzywa sztuczne, papier, szkło, odpady ulegające biodegradacji, w tym odpady zielone), 2.3) właścicieli nieruchomości w zabudowie wielolokalowej (powyżej 10 lokali mieszkalnych) z terenu miasta Gubina w: a) pojemniki do gromadzenia odpadów segregowanych (tworzywa sztuczne, papier, szkło, odpady ulegające biodegradacji, w tym odpady zielone). 3. Odbiorze i transporcie, na pisemne (e-mil) zgłoszenie Zamawiającego, odpadów komunalnych powstałych na nieruchomościach zamieszkałych. Wykonawca będzie zobowiązany, w ramach niniejszego zadania, do podstawienia pojemnika/kontenera lub odebrania bezpośrednio samochodem odpadów - w terminie do 5 dni roboczych od dnia przekazania zgłoszenia przez Zamawiającego, umożliwiającego usunięcie odpadów. Rozliczenie nastąpi na podstawie rzeczywistej ilości odebranych, przetransportowanych do IPOK odpadów komunalnych wg klasyfikacji odpadów. 4. Rodzaje odpadów zbieranych selektywnie przez mieszkańców; odbieranych bezpośrednio z nieruchomości zamieszkałych: 20 03 01 - niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne 15 01 01 - opakowania z papieru i tektury 15 01 02 - opakowania z tworzyw sztucznych 15 01 07 - opakowania ze szkła 20 02 01 - odpady ulegające biodegradacji w tym odpady zielone(z limitem 480 l z jednej nieruchomości zamieszkałej). 5. Odbiorze i transporcie w systemie wystawkowym (dwa razy w roku z każdej nieruchomości zamieszkałej) odpadów wielkogabarytowych, zużytych opon oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zbiórki należy zorganizować w terminach wiosennych (marzec-maj) oraz jesiennych (wrzesień – listopad). 6. Odbiorze i transporcie dodatkowo odpadów komunalnych pozostawianych przy miejscach do gromadzenia przy nieruchomościach zamieszkałych o kodach: 20 03 07 - odpady wielkogabarytowe, 20 01 36 - Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23 i 20 01 35; 16 01 03 - zużyte opony; 17 09 04 - zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02, 17 09 03; 17 01 01 - odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów; 17 01 02 - gruz ceglany; 17 01 07 - zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06; 20 01 23* - urządzenia zawierające freony; 20 01 35* - zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21 i 20 01 23 zawierające niebezpieczne składniki; 7. Wykonawca zobowiązany jest do utrzymania czystości miejsc przeznaczonych do ustawienia pojemników na odpady komunalne. 8. Ilość odpadów odebranych u źródła w roku 2023: Kod odpadu Ilość zebranych odpadów z terenu nieruchomości zamieszkałych w MG rok 2023 20 03 01zmieszane 3412,02 15 01 01 opakowania z papieru i tektury 196,16 15 01 02 opakowania z tworzyw sztucznych 368,36 15 01 07 opakowania ze szkła 282,72 20 02 01 Odpady ulegające biodegradacji 926,80 20 03 07 odpady wielkogabarytowe 0 20 01 36 Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne 0 16 01 03 zużyte opony 0 17 09 04 zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02, 17 09 03 0 17 01 01 - odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów; 0 17 01 02 - gruz ceglany; 0 17 01 07 - zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06 0 20 01 23* - urządzenia zawierające freony 0 20 01 35* - zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21 i 20 01 23 zawierające niebezpieczne składniki 0 Ilość wytworzonych odpadów na terenie miasta Gubina nie jest zależna od Zamawiającego. Ustalone ilości są szacunkowe i mogą ulec zmianie stosownie do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego uwzględniając ilość odpadów wytworzonych przez gospodarstwa domowe
Vorherige Bekanntmachung: 724684-2024
Vorherige Bekanntmachung: 495-2025
Interne Kennung: WGS.271.3.2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: WGS 271.3.2025