15223-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bau von Abwasserpumpstationen – Pohořelice – ČS U hřiště a retenční nádrž – nové vyhlášení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pohořelice – ČS U hřiště a retenční nádrž – nové vyhlášení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace výstavba nové retenční nádrže vč. souvisejících objektů a rekonstrukce stávající ČS. Výstavbou retenční nádrže a čerpací stanice „02 U hřiště“ se zajistí dostatečná retence odpadních vod ve volných prostorech RN a ČS, čímž bude docíleno snížení množství odlehčovaných vod do recipientu Jihlavy. Bližší technický a technologický popis jednotlivých součástí předmětu této zakázky včetně projektové dokumentace a výkazu výměr tvoří přílohu č. 3 této zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 262938-2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Bližší specifikace je uvedena v Zadávací dokumentaci. Stanovený postup vyplývá ze zákona 134/2016 Sb. v účinném znění.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232423 Bau von Abwasserpumpstationen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V případě splnění podmínek sjednaných ve smlouvě o dílo může být uplatněna vyhrazená změna závazku ze smlouvy na realizaci veřejné zakázky, a to v souladu s § 100 odst. 1 zákona. Vyhrazená změna závazku ze smlouvy na realizaci veřejné zakázky ve smyslu § 100 odst. 1 zákona je obsažena v článku VI. odst. 6 a 8 smlouvy o dílo.