2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PROGRAMU KLASY WEBINT DLA ŻW
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa profesjonalnej platformy przewidzianej do wdrożenia i uruchomienia, umożliwiająca m.in. przeszukiwanie i pozyskiwanie informacji z otwartych źródeł w Internecie wraz ze wsparciem producenta oraz szkoleniem dla użytkowników. 2. Oprogramowanie powinno umożliwiać wyszukiwanie i pobieranie treści z dowolnych publicznie dostępnych stron internetowych, niezależnie od lokalizacji geograficznej użytkownika lub serwera, na którym znajduję się strona lub serwis internetowy – pomijanie Geoblokad. 3. Możliwość pracy dla czterech użytkowników jednocześnie.
Interne Kennung: RZP/09/OZŻW/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PROGRAM KLASY WEBINT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa programu klasy WEBINT dla ŻW.