152261-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Vermietung von Lastwagen mit Fahrer – Inhuur vrachtwagens en chauffeur
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInhuur vrachtwagens en chauffeur
BeschreibungOpdrachtgever wil de inkoop, van het inhuren van vrachtwagens en chauffeur, middels een Raamovereenkomst sluiten met één Opdrachtnemer, die gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst voldoet aan de voorwaarden voor de uitvoering van de Opdracht. De doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het inhuren van vrachtwagens met kundige chauffeurs, die beschikbaar zijn om werkzaamheden uit te voeren voor Opdrachtgever. Het beoogde resultaat van deze aanbesteding moet zijn dat de Opdrachtgever met een kundige Opdrachtnemer een Raamovereenkomst sluit. De Opdrachtnemer voert de Opdracht probleemloos uit en stelt zich als een proactieve en flexibele partner van de Opdrachtgever op. De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden wordt geschat op € 250.000,- exclusief btw.
Interne Kennung2025-207
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOpenbare Europese Procedure Beste prijs-kwaliteitverhouding
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60181000 Vermietung von Lastwagen mit Fahrer
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungZie Bestek
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der Optionen-