See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: środki czystości, środki do dezynfekcji, materiały jednorazowe do sterylizacji, materiały jednorazowe do pacjenta
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest środków czystości, środków do dezynfekcji, materiałów jednorazowych do sterylizacji, materiałów jednorazowych do pacjenta. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilościach i jego wymogach został określony w Załączniku nr 2 do SWZ – formularzu asortymentowo-cenowym
Vorherige Bekanntmachung: 591378-2025
Interne Kennung: DZP.260.24.2025.MF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 Środek do dezynfekcji powierzchni na bazie chloru
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilościach i jego wymogach został określony w Załączniku nr 2 do SWZ – formularzu asortymentowo-cenowym.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2 Środki myjąco-dezynfekujący do małych i dużych powierzchni
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0004
Titel: 4 Środki do myjek Uniclean II
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0007
Titel: 7 Preparaty do mycia i dezynfekcji rąk w systemie zamkniętym
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 8 Środki do dezynfekcji rąk
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0011
Titel: 11 Materiały higieniczne dla systemu TORK (o/hematologii, pracownia endoskopowa)
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: 12 Nakładki na mopy
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: 13 Pady
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0017
Titel: 17 Sterylizacja wymazówka
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: 18 Sterylizacja testy skuteczności procesów
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: 19 Sterylizacja plazmowa
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: 20 Sterylizacja włóknina, rękawy i inne
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: 21 Preparaty do mycia i pielęgnacji pacjenta
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: 22 Myjki do mycia części intymnych
Interne Kennung: 22