152288-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Telefonzentralen – Zajištění komunikační platformy pro Bezpečnostní dohledové centrum
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění komunikační platformy pro Bezpečnostní dohledové centrum
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření smluv za účelem zajištění komunikační platformy pro Bezpečnostní dohledové centrum („KP MSDC“), kdy zadavatel Moravskoslezské datové centrum, p. o. (dále jen „MSDC“), má záměr, v rámci poskytování služeb určeným příspěvkovým organizacím Moravskoslezského kraje, vybudovat bezpečnostní dohledové centrum, jehož provoz bude zajištěn v režimu sdílené služby
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPředmětem veřejné zakázky je uzavření smluv za účelem zajištění komunikační platformy pro Bezpečnostní dohledové centrum („KP MSDC“), kdy zadavatel Moravskoslezské datové centrum, p. o., má záměr, v rámci poskytování služeb určeným příspěvkovým organizacím Moravskoslezského kraje, vybudovat bezpečnostní dohledové centrum, jehož provoz bude zajištěn v režimu sdílené služby
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32551200 Telefonzentralen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást I – Ústředna
BeschreibungVytvoření, dodání a implementace komunikační platformy pro Bezpečnostní dohledové centrum zadavatele, včetně zajištění licencí, konfigurace, integrací, dokumentace, školení, uvedení do pilotního a produkčního provozu a související podpory a rozvoje, vše dle Technické specifikace a Smlouvy.
Interne KennungČást I – Ústředna
Optionen
Beschreibung der OptionenObjednatel si vyhrazuje právo na provedení dodatečných služeb (souhrnně vícepráce), a to podporu, údržbu a provoz po dobu 1 roku nad rámec Díla
LosLOT-0002
TitelČást II – Telekomunikační služby
BeschreibungPoskytování služby elektronických komunikací specifikované v Technické specifikaci po dobu 4 let dle Smlouvy.
Interne KennungČást II – Telekomunikační služby
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste