152311-2025 - Ergebnis
Polen – Hausmüllbeseitigung – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych z terenu Miasta Żyrardowa z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych z terenu Miasta Żyrardowa z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy.
Beschreibung: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Miasta Żyrardowa. Wykonawca jest zobowiązany realizować przedmiot zamówienia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (ustawy, rozporządzenia, uchwały) mającymi zastosowanie do realizacji niniejszego zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Załączniku nr 1 do SWZ – OPZ postępowania ZP.271.2.10.2023.AR (Załącznik nr 1 do Zaproszenia do negocjacji), Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 2 do Zaproszenia do negocjacji), Formularz cenowy – Załącznik nr 4 do Zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: ZP.271.2.3.2025.AR
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001