See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS – Služby v oblasti IT
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení („Zadávací řízení“) je zavedení dynamického nákupního systému („DNS“) s názvem „DNS – Služby v oblasti IT“. Zadávací dokumentace uveřejněná na profilu zadavatele byla vypracována pro účely podání žádostí o účast dodavatelů, kteří mají zájem o zařazení do DNS, a to do kterékoliv z kategorií DNS uvedených v čl. 5.1 Zadávací dokumentace dle uvážení dodavatele. Účelem Zadávací dokumentace je seznámit dodavatele v detailu se Zadávacím řízením v rozsahu potřebném pro zvážení zájmu o podání žádosti o účast v DNS. Cílem Zadavatele je disponovat okruhem dodavatelů, kteří budou schopni v reakci na jeho aktuální potřeby plnit předmět dílčích veřejných zakázek v jednotlivých kategoriích („Minitendry“). Zadavatel může vypsat Minitendr na poskytování služeb v kterékoliv kategorii, a to v jedné či více kategoriích současně, nebo i ve všech, a to v průběhu doby trvání DNS (jednou, vícekrát i opakovaně). Účelem Minitendrů v rámci všech kategorií uvedených v čl. 5.1 Zadávací dokumentace bude výběr dodavatelů k uzavření smlouvy na poskytování služeb v oblasti IT odpovídající konkrétní kategorii DNS. Zadavatel bude skrze DNS poptávat služby poskytované dodavatelem, který bude Zadavateli poskytovat poptávané plnění. DNS ve smyslu § 138 odst. 1 ZZVZ bude při svém zavedení tvořen 7 kategoriemi.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72300000 Datendienste, 72500000 Datenverarbeitungsdienste, 72416000 Anbieter von Anwendungen, 72415000 Internetseitenbetreiberdienste, 72600000 Computerunterstützung und -beratung, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: K01_Analýza a návrh řešení
Beschreibung: Předmětem této kategorie DNS je poskytování služeb spočívajících ve tvorbě IT analýz a návrhů technického řešení software („SW“). Poskytované služby budou zahrnovat služby vypracování předimplementační analýzy pro dodávku informačních systémů a softwarových aplikací, příprava technických specifikací informačních systémů. Identifikace požadavků Zadavatele na informační systém/SW, analýza podkladů a dat. Tvorba procesních diagramů, datových a objektových struktur SW, definice rozhraní, sekvenčních diagramů, integračních schémat a plánu implementace. Předpokládaná hodnota veřejných zakázek zadaných v této kategorii DNS: 16.500.000,- Kč bez DPH.
Interne Kennung: K01
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72300000 Datendienste, 72416000 Anbieter von Anwendungen, 72415000 Internetseitenbetreiberdienste, 72600000 Computerunterstützung und -beratung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72500000 Datenverarbeitungsdienste, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72222300 Informationstechnologiedienste
Los: LOT-0002
Titel: K02_Návrh designu
Beschreibung: Předmětem této kategorie DNS je návrh designu SW. Poskytované služby budou zahrnovat zejména vytvoření návrhu uživatelského rozhraní software a navigace tak, aby co nejlépe sloužily uživatelům. Designování vizuálních prvků, barev a typografie s ohledem na design systému a výsledek uživatelského výzkumu. Předpokládaná hodnota veřejných zakázek zadaných v této kategorii DNS: 16.500.000,- Kč bez DPH.
Interne Kennung: K02
Los: LOT-0003
Titel: K03_Backendový vývoj
Beschreibung: Předmětem této kategorie DNS jsou služby v oblasti programování informačních systémů/SW. Vytváření serverové (backendové) části aplikací nebo jejich kombinací stavba větších SW celků včetně databázových operací a logiky zpracování dat. Testování SW nebo ladění a uvedení SW do provozu. Na základě analytické dokumentace programování v příslušném programovacím jazyce. Součástí poskytovaných služeb může být dále vytváření API pro komunikaci s dalšími aplikacemi a/nebo s frontendem. Vytváření dokumentace SW, datových a objektových struktur a definici jejich vazeb. Předmětem této kategorie může být rovněž pořízení licence k SW. Předpokládaná hodnota veřejných zakázek zadaných v této kategorii DNS: 41.300.000,- Kč bez DPH.
Interne Kennung: K03
Los: LOT-0004
Titel: K04_Frontendový vývoj
Beschreibung: Předmětem této kategorie DNS jsou služby v oblasti programování informačních systémů/SW. Vytváření frontendové části aplikací nebo jejich kombinací stavba větších SW celků. Testování SW nebo ladění a uvedení SW do provozu. Na základě analytické dokumentace programování v příslušném programovacím jazyce. Vytvoření uživatelského rozhraní SW s ohledem na design SW. Poskytované služby mohou zahrnovat implementaci interaktivních prvků a programování komunikace s backendem. Vytváření dokumentace SW, datových a objektových struktur a definici jejich vazeb. Předmětem této kategorie může být rovněž pořízení licence k SW. Předpokládaná hodnota veřejných zakázek zadaných v této kategorii DNS: 16.500.000,- Kč bez DPH.
Interne Kennung: K04
Los: LOT-0005
Titel: K05_Údržba
Beschreibung: Předmětem této kategorie DNS jsou služby poskytování podpory provozu informačního systému, SW a aplikací, včetně řešení incidentů, aktualizací SW a oprav již nasazeného SW. Součástí podpory provozu mohou být i služby monitorování výkonu a reakce na uživatelskou zpětnou vazbu. Předpokládaná hodnota veřejných zakázek zadaných v této kategorii DNS: 8.300.000,- Kč bez DPH.
Interne Kennung: K05
Los: LOT-0006
Titel: K06_Vývoj a údržba aplikace
Beschreibung: Předmětem této kategorie DNS jsou služby spočívající v návrhu informačních systémů a SW aplikací (včetně předimplementačních analýz a zpracování technické specifikace), programování a implementaci frontendové a/nebo backendové části SW, vytváření API pro komunikaci mezi frontendem a backendem nebo dalšími aplikacemi, testování a uvedení SW do provozu a poskytování následné podpory provozu SW. Předmětem této kategorie může být rovněž pořízení licence SW. Předpokládaná hodnota veřejných zakázek zadaných v této kategorii DNS: 66.100.000,- Kč bez DPH. Zadavatel výslovně upozorňuje, že do kategorie K06 bude zařazen dodavatel, který prokáže kvalifikaci stanovenou pro kategorii K06 nebo ten, který splní kvalifikaci pro všechny kategorie K01 až K05 současně.
Interne Kennung: K06
Los: LOT-0007
Titel: K07_Bezpečnostní audit aplikace
Beschreibung: Předmětem této kategorie DNS jsou služby spočívající v posuzování bezpečnostních opatření a zranitelností SW aplikace. V rámci poskytování služeb bude prováděna identifikace potenciálních bezpečnostně-kybernetických hrozeb a slabých míst v SW a doporučení pro zlepšení vč. případného provedení penetrační testů. Předpokládaná hodnota veřejných zakázek zadaných v této kategorii DNS: 4.100.000,- Kč bez DPH.
Interne Kennung: K07