152396-2026 - Ergebnis
Polen – Öffentliche Fernsprechdienste – Zakup kompleksowej usługi w zakresie telefonii stacjonarnej dla WOW NFZ wraz z dzierżawą sprzętu i systemu telekomunikacyjnego na okres 24 miesięcy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup kompleksowej usługi w zakresie telefonii stacjonarnej dla WOW NFZ wraz z dzierżawą sprzętu i systemu telekomunikacyjnego na okres 24 miesięcy
BeschreibungŚwiadczenie usług telefonicznych na rzecz Zamawiającego w zakresie zapewnienia stałego dostępu do publicznej sieci telefonicznej oraz dzierżawy central telefonicznych (serwerów telekomunikacyjnych), instalacji i parametryzacji infrastruktury sprzętowej i systemowej, świadczenia kompleksowych usług telefonicznych oraz świadczenia serwisu, na zasadach oraz zgodnie z warunkami określonymi w umowie
Interne KennungNFZ15-WAG-ZP.251.6.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64211000 Öffentliche Fernsprechdienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje opcję terminową, polegającą na możliwości przedłużenia, na wniosek Zamawiającego, realizacji umowy przez Wykonawcę o maksymalnie 6 kolejnych miesięcy, licząc od dnia zakończenia realizacji umowy podstawowej, zawartej na 24 miesiące. Zamawiający może, o realizację opcji wskazanej w ust. 5, wystąpić do Wykonawcy maksymalnie dwukrotnie, w łącznym maksymalnym wymiarze 6 kolejnych miesięcy. Pisemny wniosek o realizację opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy z miesięcznym wyprzedzeniem w odniesieniu do miesiąca kalendarzowego przypadającego na rozpoczęcie realizacji opcji.