152413-2026 - Wettbewerb
Belgien – Kraftfahrzeuge – Raamovereenkomst aankoop duurzame voertuigen 2026 -2028. Aanvullende subpercelen 2.6, 2.7, 2.8, 4.6, 4.7 en 4.8
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst aankoop duurzame voertuigen 2026 -2028. Aanvullende subpercelen 2.6, 2.7, 2.8, 4.6, 4.7 en 4.8
Beschreibungaankoop van elektrische zware bestelwagens, motorfietsen en scooters
Interne KennungGUBES2600001
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelGUBES2600001 - 1
BeschreibungSubperceel 2.6 Lichte vrachtwagens ≥ 3,5t: E-gesloten bestelwagen (grote accu)
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelGUBES2600001 - 2
BeschreibungSubperceel 2.7 Lichte vrachtwagens ≥ 3,5t: E-open laadbak
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelGUBES2600001 - 3
BeschreibungSubperceel 2.8 Lichte vrachtwagens ≥ 3,5t: E-chassis-cabine met opbouw
Interne Kennung3
LosLOT-0004
TitelGUBES2600001 - 4
BeschreibungSubperceel 4.6: E-motorfietsen
Interne Kennung4
LosLOT-0005
TitelGUBES2600001 - 5
BeschreibungSubperceel 4.7: E-scooters Klasse A
Interne Kennung5
LosLOT-0006
TitelGUBES2600001 - 6
BeschreibungSubperceel 2.8: E-scooters Klasse B
Interne Kennung6