2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud van de ammoniakkoelinstallatie van de ijsbanen in de centra van Sport Vlaanderen in Herentals, Hasselt en Liedekerke
Beschreibung: De opdracht omvat het preventief, planmatig en het herstellingsonderhoud met het oog op het verzekeren van de bedrijfscontinuïteit, met minimale slijtage en een veilig en optimaal renderend gebruik van de ammoniakkoelinstallatie van de ijsbaan in de centra van Sport Vlaanderen in Hasselt, Herentals en Liedekerke, voor een vaste periode van 1 jaar en 5 maanden die loopt vanaf 01/08/2025 tot en met 31/12/2026. De opdracht kan 2x verlengd worden met een periode van 2 jaar
Interne Kennung: SV-2025-DBM-18
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SV-2025-DBM-18 - 1
Beschreibung: De opdracht omvat het preventief, planmatig en het herstellingsonderhoud met het oog op het verzekeren van de bedrijfscontinuïteit, met minimale slijtage en een veilig en optimaal renderend gebruik van de ammoniakkoelinstallatie van de ijsbaan in de centra van Sport Vlaanderen in Hasselt, Herentals en Liedekerke
Interne Kennung: 1