2. Verfahren
Verfahren
Titel: UITWERKEN VAN HET ONTWERP EN REALISEREN VAN EEN NIEUWBOUW VOOR DE HOGERE ZEEVAARTSCHOOL
Beschreibung: Deze opdracht is een opdracht voor werken in de zin van art. 2, 18° van de Wet Overheidsopdrachten. Deze opdracht behelst de volgende prestaties: - Optimaliseren van het referentieontwerp uitgewerkt door Atelier Kempe Thill (AKT) op gebied van architectuur (design) en technieken (Engineering). De aanbestedende overheid zal het bestaande uitvoeringsdossier ter beschikking stellen, samen met een prestatie outputbestek; - - - Indienen van een nieuwe omgevingsvergunningsaanvraag; Hervatting van de bouwwerken en volledig afwerken (Build) van de nieuwbouw van de Hogere Zeevaartschool; Projectcoördinatie van de opdracht; - Het onderhouden van de technische installaties van het project (HVAC, sanitair, elektriciteit, lift,…) gedurende de garantieperiode van 2 jaar vanaf de voorlopige oplevering;
Interne Kennung: HZS-AMA-2026-001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214300 Bauarbeiten für Hochschulen, 45214800 Gebäude für Ausbildungseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: HZS-AMA-2026-001 - 1
Beschreibung: Deze opdracht is een opdracht voor werken in de zin van art. 2, 18° van de Wet Overheidsopdrachten. Deze opdracht behelst de volgende prestaties: - Optimaliseren van het referentieontwerp uitgewerkt door Atelier Kempe Thill (AKT) op gebied van architectuur (design) en technieken (Engineering). De aanbestedende overheid zal het bestaande uitvoeringsdossier ter beschikking stellen, samen met een prestatie outputbestek; - - - Indienen van een nieuwe omgevingsvergunningsaanvraag; Hervatting van de bouwwerken en volledig afwerken (Build) van de nieuwbouw van de Hogere Zeevaartschool; Projectcoördinatie van de opdracht; Het onderhouden van de technische installaties van het project (HVAC, sanitair, elektriciteit, lift,…) gedurende de garantieperiode van 2 jaar vanaf de voorlopige oplevering;
Interne Kennung: 1