152569-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Umweltschutz – Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000 – XI części.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000 – XI części.
Beschreibung1. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000 – XI części: 1) Część I - Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach ZLW na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000: Chełmskie Torfowiska Węglanowe PLB060002 […] 2) Część II - Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach ZLW na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000: Dolina Środkowego Bugu PLB060003 […] 3) Część III - Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach ZLW na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000: Dolina Tyśmienicy PLB060004 […] 4) Część IV - Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach ZLW na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000: Lasy Parczewskie PLB060006 […] 5) Część V - Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach ZLW na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000: a) Dolina Szyszły PLB060018 […], b) Dolina Sołokiji PLB060021 […]. 6) Część VI - Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach ZLW na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000: a) Ostoja Parczewska PLH060107 […], b) Torfowiska Chełmskie PLH060023 […]. 7) Część VII - Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach ZLW na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000: a) Dolina Krzny PLH060066 […], b) Krowie Bagno PLH060011 […], c) Ostoja Parczewska PLH060107 […]. 8) Część VIII - Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach ZLW na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000: a) Dolina Łętowni PLH060040 […], b) Torfowiska Chełmskie PLH060023 […]. 9) Część IX - Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach ZLW na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000: a) Kornelówka PLH060091 […]. b) Niedzieliska PLH060044 […], c) Niedzieliska PLH060044 […], d) Dobużek PLH060039 […], e) Posadów PLH060073 […], f) Niedzieliski Las PLH060092 […]. 10) Część X - Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach ZLW na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000: a) Dolina Wolicy PLH060058 […], b) Dolina Wolicy PLH060058 […], c) Dolina Łętowni PLH060040 […]. 11) Część XI - Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach ZLW na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000: a) Krowie Bagno PLH060011 […], b) Ostoja Parczewska PLH060107 […]. 2.Zakres zamówienia obejmuje: 1) Przeprowadzenie badań terenowych, niezbędnych do sporządzenia ekspertyz przyrodniczych na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych (Pzo) dla obszarów Natura 2000 wskazanych w pkt 1, 2) Wykonanie ekspertyz przyrodniczych zgodnie z wymaganiami opisanymi w §6 ust 1 ( projekt Umowy), na potrzeby aktualizacji Pzo dla obszarów Natura 2000 wskazanych w pkt 1, 3) Udział w spotkaniach otwierających Zespołów Lokalnej Współpracy (ZLW), 4) Udział w spotkaniach podsumowujących Zespołów Lokalnej Współpracy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do Umowy.
Interne KennungWOA.261.4.2.2026.WM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90710000 Umweltmanagement, 90712000 Umweltplanung, 90712400 Planung einer Strategie für das Management oder den Schutz natürlicher Ressourcen, 73110000 Forschungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I - Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000 Chełmskie Torfowiska Węglanowe PLB060002 [...]
Beschreibung1. Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000: Chełmskie Torfowiska Węglanowe PLB060002 dla gatunków ptaków: błotniak łąkowy, kszyk, rycyk, kulik wielki, krwawodziób, bąk, podróżniczek. 2. Zakres zamówienia obejmuje: 1) Przeprowadzenie badań terenowych, niezbędnych do sporządzenia ekspertyz przyrodniczych na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych (Pzo) dla obszarów Natura 2000 wskazanych w pkt 1, 2) Wykonanie ekspertyz przyrodniczych zgodnie z wymaganiami opisanymi w §6 ust 1 ( projekt Umowy), na potrzeby aktualizacji Pzo dla obszarów Natura 2000 wskazanych w pkt 1, 3) Udział w spotkaniach otwierających Zespołów Lokalnej Współpracy (ZLW), 4) Udział w spotkaniach podsumowujących Zespołów Lokalnej Współpracy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie załącznikiem nr 1 do umowy.
LosLOT-0002
TitelCzęść II - Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000 Dolina Środkowego Bugu PLB060003 [...]
Beschreibung1. Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000: Dolina Środkowego Bugu PLB060003 dla gatunków ptaków: zielonka, derkacz, rycyk, krwawodziób, borowiec piskliwy, rybitwa białowąsa, rybitwa czarna, rybitwa białoskrzydła, zimorodek, dzięcioł białogrzbiety, podróżniczek, dzięcioł białoszyi 2. Zakres zamówienia obejmuje: 1) Przeprowadzenie badań terenowych, niezbędnych do sporządzenia ekspertyz przyrodniczych na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych (Pzo) dla obszarów Natura 2000 wskazanych w pkt 1, 2) Wykonanie ekspertyz przyrodniczych zgodnie z wymaganiami opisanymi w §6 ust 1 ( projekt Umowy), na potrzeby aktualizacji Pzo dla obszarów Natura 2000 wskazanych w pkt 1, 3) Udział w spotkaniach otwierających Zespołów Lokalnej Współpracy (ZLW), 4) Udział w spotkaniach podsumowujących Zespołów Lokalnej Współpracy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie załącznikiem nr 1 do umowy.
LosLOT-0003
TitelCzęść III - Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000 Dolina Tyśmienicy PLB060004 [...]
Beschreibung1. Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000: Dolina Tyśmienicy PLB060004 dla gatunków ptaków: bączek, płaskonos zwyczajny, błotniak stawowy, błotniak łąkowy, zielonka, derkacz, rycyk, kulik wielki, krwawodziób, rybitwa rzeczna, rybitwa białowąsa, rybitwa czarna, uszatka błotna, podróżniczek, wąsatka. 2. Zakres zamówienia obejmuje: 1) Przeprowadzenie badań terenowych, niezbędnych do sporządzenia ekspertyz przyrodniczych na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych (Pzo) dla obszarów Natura 2000 wskazanych w pkt 1, 2) Wykonanie ekspertyz przyrodniczych zgodnie z wymaganiami opisanymi w §6 ust 1 ( projekt Umowy), na potrzeby aktualizacji Pzo dla obszarów Natura 2000 wskazanych w pkt 1, 3) Udział w spotkaniach otwierających Zespołów Lokalnej Współpracy (ZLW), 4) Udział w spotkaniach podsumowujących Zespołów Lokalnej Współpracy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie załącznikiem nr 1 do umowy.
LosLOT-0004
TitelCzęść IV - Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000 Lasy Parczewskie PLB060006 [...]
Beschreibung1. Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000: Lasy Parczewskie PLB060006 dla gatunków ptaków: bączek, gęgawa, krakwa, podgorzałka, bielik, derkacz, puchacz, dzięcioł białogrzbiety. 2. Zakres zamówienia obejmuje: 1) Przeprowadzenie badań terenowych, niezbędnych do sporządzenia ekspertyz przyrodniczych na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych (Pzo) dla obszarów Natura 2000 wskazanych w pkt 1, 2) Wykonanie ekspertyz przyrodniczych zgodnie z wymaganiami opisanymi w §6 ust 1 ( projekt Umowy), na potrzeby aktualizacji Pzo dla obszarów Natura 2000 wskazanych w pkt 1, 3) Udział w spotkaniach otwierających Zespołów Lokalnej Współpracy (ZLW), 4) Udział w spotkaniach podsumowujących Zespołów Lokalnej Współpracy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie załącznikiem nr 1 do umowy.
LosLOT-0005
TitelCzęść V - Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000: - Dolina Szyszły PLB060018 [...] - Dolina Sołokiji PLB060021 [...]
Beschreibung1. Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000: - Dolina Szyszły PLB060018 dla gatunków ptaków: derkacz; - Dolina Sołokiji PLB060021 dla gatunków ptaków: bączek, zielonka, derkacz, rybitwa białowąsa, dzięcioł białoszyi 2. Zakres zamówienia obejmuje: 1) Przeprowadzenie badań terenowych, niezbędnych do sporządzenia ekspertyz przyrodniczych na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych (Pzo) dla obszarów Natura 2000 wskazanych w pkt 1, 2) Wykonanie ekspertyz przyrodniczych zgodnie z wymaganiami opisanymi w §6 ust 1 ( projekt Umowy), na potrzeby aktualizacji Pzo dla obszarów Natura 2000 wskazanych w pkt 1, 3) Udział w spotkaniach otwierających Zespołów Lokalnej Współpracy (ZLW), 4) Udział w spotkaniach podsumowujących Zespołów Lokalnej Współpracy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie załącznikiem nr 1 do umowy.
LosLOT-0008
TitelCzęść VI - Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000: a) Ostoja Parczewska PLH060107 [...] b) Torfowiska Chełmskie PLH060023 [...]
Beschreibung1. Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000: a) Ostoja Parczewska PLH060107 dla gatunku kumak nizinny (3 stanowiska); b) Torfowiska Chełmskie PLH060023 dla gatunku kumak nizinny (7 stanowisk) 2. Zakres zamówienia obejmuje: 1) Przeprowadzenie badań terenowych, niezbędnych do sporządzenia ekspertyz przyrodniczych na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych (Pzo) dla obszarów Natura 2000 wskazanych w pkt 1, 2) Wykonanie ekspertyz przyrodniczych zgodnie z wymaganiami opisanymi w §6 ust 1 ( projekt Umowy), na potrzeby aktualizacji Pzo dla obszarów Natura 2000 wskazanych w pkt 1, 3) Udział w spotkaniach otwierających Zespołów Lokalnej Współpracy (ZLW), 4) Udział w spotkaniach podsumowujących Zespołów Lokalnej Współpracy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie załącznikiem nr 1 do umowy.
LosLOT-0009
TitelCzęść VII - Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 20000: a) Dolina Krzny PLH060066 [...] b) Krowie Bagno PLH060011[...] c) Ostoja Parczewska PLH060107 [...]
Beschreibung1. Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000: a) Dolina Krzny PLH060066 dla gatunków motyli: czerwończyk fioletek, czerwończyk nieparek, modraszek telejus; b) Krowie Bagno PLH060011 dla gatunków motyli: czerwończyk nieparek (po 3 transekty), modraszek nausitous, modraszek telejus; c) Ostoja Parczewska PLH060107 dla gatunków motyli: czerwończyk fioletek, czerwończyk nieparek, modraszek nausitous, modraszek telejus 2. Zakres zamówienia obejmuje: 1) Przeprowadzenie badań terenowych, niezbędnych do sporządzenia ekspertyz przyrodniczych na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych (Pzo) dla obszarów Natura 2000 wskazanych w pkt 1, 2) Wykonanie ekspertyz przyrodniczych zgodnie z wymaganiami opisanymi w §6 ust 1 ( projekt Umowy), na potrzeby aktualizacji Pzo dla obszarów Natura 2000 wskazanych w pkt 1, 3) Udział w spotkaniach otwierających Zespołów Lokalnej Współpracy (ZLW), 4) Udział w spotkaniach podsumowujących Zespołów Lokalnej Współpracy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie załącznikiem nr 1 do umowy.
LosLOT-0010
TitelCzęść VIII - Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000: a) Dolina Łętowni PLH060040 [...] b) Torfowiska Chełmskie PLH060023 [...]
Beschreibung1. Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000: a) Dolina Łętowni PLH060040 dla gatunków motyli: czerwończyk fioletek, czerwończyk nieparek, modraszek nausitous, modraszek telejus; b) Torfowiska Chełmskie PLH060023 dla gatunków: modraszek nausitous, modraszek telejus oraz zalotka większa 2. Zakres zamówienia obejmuje: 1) Przeprowadzenie badań terenowych, niezbędnych do sporządzenia ekspertyz przyrodniczych na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych (Pzo) dla obszarów Natura 2000 wskazanych w pkt 1, 2) Wykonanie ekspertyz przyrodniczych zgodnie z wymaganiami opisanymi w §6 ust 1 ( projekt Umowy), na potrzeby aktualizacji Pzo dla obszarów Natura 2000 wskazanych w pkt 1, 3) Udział w spotkaniach otwierających Zespołów Lokalnej Współpracy (ZLW), 4) Udział w spotkaniach podsumowujących Zespołów Lokalnej Współpracy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie załącznikiem nr 1 do umowy.
LosLOT-0011
TitelCzęść IX - Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000: a) Kornelówka PLH060091[...] b) Niedzieliska PLH060044 [...] c) Niedzieliska PLH060044 [...] d) Dobużek PLH060039 [...] e) Posadów PLH060073 [...] f) Niedzieliski Las PLH060092 [...]
Beschreibung1. Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000: a) Kornelówka PLH060091 dla siedliska 9170 grąd środkowoeuropejski i subkontynentalny; b) Niedzieliska PLH060044 dla siedlisk: 5130 formacje z jałowcem pospolitym, 6210 murawy kserotermiczne; c) Niedzieliska PLH060044 dla gatunku: obuwik pospolity; d) Dobużek PLH060039 dla siedliska 6210 murawy kserotermiczne; e) Posadów PLH060073 dla siedliska 6210 murawy kserotermiczne; f) Niedzieliski Las PLH060092 dla gatunku: obuwik pospolity 2. Zakres zamówienia obejmuje: 1) Przeprowadzenie badań terenowych, niezbędnych do sporządzenia ekspertyz przyrodniczych na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych (Pzo) dla obszarów Natura 2000 wskazanych w pkt 1, 2) Wykonanie ekspertyz przyrodniczych zgodnie z wymaganiami opisanymi w §6 ust 1 ( projekt Umowy), na potrzeby aktualizacji Pzo dla obszarów Natura 2000 wskazanych w pkt 1, 3) Udział w spotkaniach otwierających Zespołów Lokalnej Współpracy (ZLW), 4) Udział w spotkaniach podsumowujących Zespołów Lokalnej Współpracy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie załącznikiem nr 1 do umowy.
LosLOT-0012
TitelCzęść X - Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000: a) Dolina Wolicy PLH060058 [...] b) Dolina Wolicy PLH060058 [...] c) Dolina Łętowni PLH060040 [...]
Beschreibung1. Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000: a) Dolina Wolicy PLH060058 dla siedliska 3150 starorzecza i eutroficzne zbiorniki wodne; b) Dolina Wolicy PLH060058 dla gatunku starodub łąkowy; c) Dolina Łętowni PLH060040 dla gatunku starodub łąkowy 2. Zakres zamówienia obejmuje: 1) Przeprowadzenie badań terenowych, niezbędnych do sporządzenia ekspertyz przyrodniczych na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych (Pzo) dla obszarów Natura 2000 wskazanych w pkt 1, 2) Wykonanie ekspertyz przyrodniczych zgodnie z wymaganiami opisanymi w §6 ust 1 ( projekt Umowy), na potrzeby aktualizacji Pzo dla obszarów Natura 2000 wskazanych w pkt 1, 3) Udział w spotkaniach otwierających Zespołów Lokalnej Współpracy (ZLW), 4) Udział w spotkaniach podsumowujących Zespołów Lokalnej Współpracy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie załącznikiem nr 1 do umowy.
LosLOT-0013
TitelCzęść XI - Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000: - Krowie Bagno PLH060011 [...] - Ostoja Parczewska PLH060107 [...]
Beschreibung1. Wykonanie ekspertyz przyrodniczych oraz udział w spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych dotyczących przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000: a) Krowie Bagno PLH060011 dla siedliska 3150 starorzecza i eutroficzne zbiorniki wodne; b) Ostoja Parczewska PLH060107 dla siedliska 3160 naturalne dystroficzne zbiorniki wodne 2. Zakres zamówienia obejmuje: 1) Przeprowadzenie badań terenowych, niezbędnych do sporządzenia ekspertyz przyrodniczych na potrzeby aktualizacji Planów zadań ochronnych (Pzo) dla obszarów Natura 2000 wskazanych w pkt 1, 2) Wykonanie ekspertyz przyrodniczych zgodnie z wymaganiami opisanymi w §6 ust 1 ( projekt Umowy), na potrzeby aktualizacji Pzo dla obszarów Natura 2000 wskazanych w pkt 1, 3) Udział w spotkaniach otwierających Zespołów Lokalnej Współpracy (ZLW), 4) Udział w spotkaniach podsumowujących Zespołów Lokalnej Współpracy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie załącznikiem nr 1 do umowy.