See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van koffie uit eerlijke handel en andere toebehoren voor diensten van de Vlaamse overheid
Beschreibung: De opdracht heeft als voorwerp het leveren van koffie uit eerlijke handel zowel in bonen als gemalen koffie. Ook toebehoren, waaronder verschillende soorten thee, melk, suiker vallen onder het voorwerp. De raamovereenkomst wordt opgedeeld in twee percelen: het leveren van kwaliteitskoffie (perceel 1) enerzijds en de gewone dagdagelijkse koffie met toebehoren (perceel 2) anderzijds.
Interne Kennung: 2024/HFB/OP/123905
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15861000 Kaffee, 03131100 Kaffeebohnen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2024/HFB/OP/123905 - 1
Beschreibung: De Vlaamse overheid beschikt binnen de gebouwen uitgebaat door Het Facilitair Bedrijf over verschillende koffiebars en restaurants waar met volautomatische koffiemachines hoogkwalitatieve bonenkoffie verkocht wordt aan personeelsleden en bezoekers. De eigen cateringdiensten in de grote gebouwen verzorgen ook alle evenementen in deze gebouwen: lunches, koffiepauzes, meeting packages, … Hiervoor wordt ook kwalitatieve gemalen koffie gezet via een percolatorsysteem. De koffie die in het kader van bovenstaande werking gebruikt wordt, maakt voorwerp uit van perceel 1.
Interne Kennung: P1_Sligro
Los: LOT-0002
Titel: 2024/HFB/OP/123905 - 2
Beschreibung: Daarnaast voorziet de Vlaamse overheid in verschillende gebouwen gratis aangeboden gemalen koffie voor vergaderingen met zowel een groot als een klein aantal deelnemers, alsook in koffie op de werkplekken van haar personeelsleden. Voor deze gelegenheden wordt de koffie op verschillende manieren gezet. Afhankelijk van de modaliteiten, hetzij via een koffiepercolator, een koffiezetmachine, (semi)automatische koffieapparaat. Voor bovenstaande werking worden de koffie en toebehoren uit perceel 2 voorzien.
Interne Kennung: P2_Miko