2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja systemu ciepłowniczego Elektrociepłowni Ciechanów Sp. z o.o. polegająca na budowie kotłowni bazującej na produkcji energii ze spalania biomasy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji p.n. „Modernizacja systemu ciepłowniczego Elektrociepłowni Ciechanów Sp. z o.o. polegająca na budowie kotłowni bazującej na produkcji energii ze spalania biomasy” . w ramach programu „Ciepłownictwo Powiatowe” nr programu 5.9 II nabór. Budowa nowego źródła wymaga budowy nowych obiektów kubaturowych tj. przebudową istniejącego budynku, oraz budową przykotłowego magazynu biomasy wraz z ruchomą podłogą, infrastruktury technologicznej i logistycznej.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251000 Bauarbeiten für Kraftwerke und Heizkraftwerke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja systemu ciepłowniczego Elektrociepłownia Ciechanów Sp. z o.o. polegająca na budowie kotłowni bazującej na produkcji energii ze spalania biomasy
Interne Kennung: 20/2023