152624-2025 - Wettbewerb
Polen – Straßentransport/-beförderung – Usługi przewozu kolejkami kołowymi wraz z zapewnieniem ich sprawności
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi przewozu kolejkami kołowymi wraz z zapewnieniem ich sprawności
BeschreibungŚwiadczenie w ruchu ciągłym usług przewozu osób kolejkami kołowymi, składającymi się z lokomotywy napędzanej silnikiem spalinowym oraz wagonów (zamkniętych lub otwartych) każda, na terenie Nowego Ogrodu Zoologicznego w Poznaniu, tj. obiektu położonego przy ul. Kaprala Wojtka 3 w Poznaniu lub w Poznaniu poza wskazanym terenem wraz z zapewnieniem ich sprawności. a) Przewidywany przez Zamawiającego wymiar usługi przewozu kolejkami kołowymi wynosi – 8814 godzin (1 godzina: 60 min); b) Szczegółowy zakres usług określony jest w Załączniku nr 1 (Opis Przedmiotu Zamówienia) oraz 2 (Harmonogram) do Umowy. c) Zamawiający zleca, a Wykonawca zobowiązuje się zrealizować usługi przewozu osób kolejkami kołowymi w łącznym wymiarze minimum 8814 godzin (1 godzina: 60 min); d) Przedmiot Umowy obejmuje także prawidłową eksploatację, kontrolę stanu pojazdów oraz serwis przez Wykonawcę pojazdów zgodnie z Umową; e) Wykonawca zapewni bieżącą obsługę techniczną pojazdów w celu zapewnienia ich sprawności również poza sezonem; Przewidywany wymiar świadczenia usługi przewozu kolejkami kołowymi wynosi łącznie 8814 godzin a wymiar świadczenia usługi kontroli stanu pojazdów zgodnie z zleceniami Producenta w celu zapewnienia ich stałej sprawności poza sezonem dotyczy 13 miesięcy (październik, listopad, grudzień 2025r., styczeń, luty, marzec, październik, listopad, grudzień 2026r., luty, październik, listopad, grudzień 2027r.). Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z warunkami realizacji zamówienia zawartymi we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznikiem nr 1 do umowy- Opis Przedmiotu Zamówienia a także załącznikiem nr 2 do umowy- Harmonogram.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługi przewozu kolejkami kołowymi
Beschreibung1. Świadczenie w ruchu ciągłym usług przewozu osób kolejkami kołowymi należącymi do Zamawiającego na terenie Nowego Ogrodu Zoologicznego w Poznaniu lub w Poznaniu poza wskazanym terenem wraz z zapewnieniem ich sprawności. 2.Przewidywany wymiar świadczenia usługi przewozu kolejkami kołowymi wynosi łącznie 8814 godzin a wymiar świadczenia usługi kontroli stanu pojazdów zgodnie z zleceniami Producenta w celu zapewnienia ich stałej sprawności poza sezonem dotyczy 13 miesięcy (październik, listopad, grudzień 2025r., styczeń, luty, marzec, październik, listopad, grudzień 2026r., luty, październik, listopad, grudzień 2027r.). 3. Do wykonania przedmiotu zamówienia Zamawiający udostępni Wykonawcy zestawy kolejkowe, które składają się z lokomotywy oraz dwóch wagonów otwartych lub zamkniętych. 4. Wykonawca musi posiadać ważną licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego w zakresie przewozu osób, zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 roku o transporcie drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 roku poz. 1539 z późn. zm.). 5. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia 4 kierowców posiadających wymagane kwalifikacje (określone w ustawie z dnia 6 września 2001 roku o transporcie drogowym w zakresie przewozu drogowego oraz w SWZ).
Interne KennungCUW-SAZ.4440.13.2025