See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksową dostawę energii elektrycznej i świadczenia usług dystrybucji wraz ze świadczeniem odbioru i rozliczania energii elektrycznej wprowadzonej do sieci OSD z mikroinstalacji dla 8 obiektów
Beschreibung: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji wraz ze świadczeniem odbioru i rozliczania energii elektrycznej wprowadzonej do sieci OSD z mikroinstalacji dla 8 obiektów
Interne Kennung: PUZ-2380-050-029-050/2023/AB
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 4.1. Część 1 zamówienia: Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze (ul. Nowowiejska 43, 58-500 Jelenia Góra) o łącznym szacowanym poborze energii elektrycznej na czas trwania umowy wynoszącym 788 220 kWh w okresie 36 miesięcy. umowy wynoszącym 788 220 kWh w okresie 36 miesięcy. 4.1.1. Adres punktu poboru: Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze ul. Nowowiejska 43 58-500 Jelenia Góra 4.1.2. Numer PPE: 590322412500842472 4.1.3. Planowany średnioroczny pobór energii: 262 740 kWh 4.1.4. Szacowany pobór energii na czas trwania umowy (36 m-cy): 788 220 kWh 4.1.5. Okres rozliczeniowy: 1-miesięczny 4.1.6. Grupa taryfowa: C21 4.1.7. Moc umowna: 150 kW 4.1.8. Moc przyłączeniowa: 150 kW 4.1.9. Okres obowiązywania: 36 miesięcy od 01.08.2023 r. 4.1.10. Data zgłoszenia przyłączenia mikroinstalacji: 26.01.2022 r. 4.1.11. Zamawiający posiada status Prosumenta energii odnawialnej 4.1.12. Dane zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu ul. Podwale 31-33 50-040 Wrocław
Interne Kennung: PUZ-2380-050-029-050/2023/AB - część 1
Los: LOT-0002
Beschreibung: 4.2. Część 2 zamówienia: Komisariat Policji w Bogatyni (ul. Stefana Batorego 1A, 59-920 Bogatynia) o łącznym szacowanym poborze energii elektrycznej na czas trwania umowy wynoszącym: 150 948 kWh w okresie 36 miesięcy. 4.2.1. Adres punktu poboru: Komisariat Policji w Bogatyni ul. Stefana Batorego 1A, 59-920 Bogatynia 4.2.2. Numer PPE: 590322412700776850 4.2.3. Planowany średnioroczny pobór energii: 50 316 kWh 4.2.4. Szacowany pobór energii na czas trwania umowy (36 m-cy): 150 948 kWh 4.2.5. Okres rozliczeniowy: 1-miesięczny 4.2.6. Grupa taryfowa: C21 4.2.7. Moc umowna: 45 kW 4.2.8. Moc przyłączeniowa: 45 kW 4.2.9. Okres obowiązywania: 36 miesięcy od 01.08.2023 r. 4.2.10. Data zgłoszenia przyłączenia mikroinstalacji: 16.10.2021 r. 4.2.11. Zamawiający posiada status Prosumenta energii odnawialnej 4.2.12. Dane zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu ul. Podwale 31-33 50-040 Wrocław
Interne Kennung: PUZ-2380-050-029-050/2023/AB - część 2
Los: LOT-0003
Beschreibung: 4.3. Część 3 zamówienia: Posterunek Policji w Prochowicach (ul. Kościuszki 5, 59-230 Prochowice) o łącznym szacowanym poborze energii elektrycznej na czas trwania umowy wynoszącym: 104 760 kWh w okresie 36 miesięcy. 4.3.1. Adres punktu poboru: Posterunek Policji w Prochowicach ul. Kościuszki 5 59-230 Prochowice 4.3.2. Numer PPE: 590322412100981021 4.3.3. Planowany średnioroczny pobór energii: 34 920 kWh 4.3.4. Szacowany pobór energii na czas trwania umowy (36 m-cy): 104 760 kWh 4.3.5. Okres rozliczeniowy: 1-miesięczny 4.3.6. Grupa taryfowa: C21 4.3.7. Moc umowna: 50 kW 4.3.8. Moc przyłączeniowa: 60 kW 4.3.9. Okres obowiązywania: 36 miesięcy od 01.08.2023 r. 4.3.10. Data zgłoszenia przyłączenia mikroinstalacji: 08.11.2021 r. 4.3.11. Zamawiający posiada status Prosumenta energii odnawialnej 4.3.12. Dane zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu ul. Podwale 31-33 50-040 Wrocław
Interne Kennung: PUZ-2380-050-029-050/2023/AB - część 3
Los: LOT-0004
Beschreibung: 4.4. Część 4 zamówienia: Posterunek Policji w Marcinowicach (ul. Juliana Tuwima 27, 58-124 Marcinowice) o łącznym szacowanym poborze energii elektrycznej na czas trwania umowy wynoszącym: 59 724 kWh w okresie 36 miesięcy. 4.4.1. Adres punktu poboru: Posterunek Policji w Marcinowicach ul. Juliana Tuwima 27 58-124 Marcinowice 4.4.2. Numer PPE: 590322414200968223 4.4.3. Planowany średnioroczny pobór energii: 19 908 kWh 4.4.4. Szacowany pobór energii na czas trwania umowy (36 m-cy): 59 724 kWh 4.4.5. Okres rozliczeniowy: 1- miesięczny 4.4.6. Grupa taryfowa: C11 4.4.7. Moc umowna: 39 kW 4.4.8. Moc przyłączeniowa: 39 kW 4.4.9. Okres obowiązywania: 36 miesięcy od dnia 04.08.2023 r. 4.4.10. Data zgłoszenia przyłączenia mikroinstalacji: 16.01.2023 r. 4.4.11. Zamawiający posiada status Prosumenta energii odnawialnej 4.4.12. Dane zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu ul. Podwale 31-33 50-040 Wrocław
Interne Kennung: PUZ-2380-050-029-050/2023/AB - część 4
Los: LOT-0005
Beschreibung: 4.5. Część 5 zamówienia: Posterunek Policji w Męcince (dz. nr 579/1; obr. Męcinka, 59-424 Męcinka) o łącznym szacowanym poborze energii elektrycznej na czas trwania umowy wynoszącym: 39 870 kWh w okresie 36 miesięcy. 4.5.1. Adres punktu poboru: Posterunek Policji w Męcince dz. nr 579/1; obr. Męcinka 59-424 Męcinka 4.5.2. Numer PPE: 590322412101036577 4.5.3. Planowany średnioroczny pobór energii: 13 290 kWh 4.5.4. Szacowany pobór energii na czas trwania umowy (36 m-cy): 39 870 kWh 4.5.5. Okres rozliczeniowy: 1- miesięczny 4.5.6. Grupa taryfowa: C11 4.5.7. Moc umowna: 40 kW 4.5.8. Moc przyłączeniowa: 40 kW 4.5.9. Okres obowiązywania: 36 miesięcy od 01.08.2023 r. 4.5.10. Data zgłoszenia przyłączenia mikroinstalacji: zgłoszenie nastąpi na wniosek zamawiającego 4.5.11. Dane zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu ul. Podwale 31-33 50-040 Wrocław
Interne Kennung: PUZ-2380-050-029-050/2023/AB - część 5
Los: LOT-0006
Beschreibung: 4.6. Część 6 zamówienia: Posterunek Policji w Domaniowie (dz. nr 42/3, 42/1; obr. 0004 Domaniów, 55-216 Domaniów) o łącznym szacowanym poborze energii elektrycznej na czas trwania umowy wynoszącym: 44 298 kWh w okresie 36 miesięcy. 4.6.1. Adres punktu poboru: Posterunek Policji w Domaniowie dz. nr 42/3, 42/1; obr. 0004 Domaniów 55-216 Domaniów 4.6.2. Numer PPE: 4.6.3. Planowany średnioroczny pobór energii: 14 766 kWh 4.6.4. Szacowany pobór energii na czas trwania umowy (36 m-cy): 44 298 kWh 4.6.5. Okres rozliczeniowy: 1- miesięczny 4.6.6. Grupa taryfowa: C11 4.6.7. Moc umowna: 40 kW 4.6.8. Moc przyłączeniowa: 40 kW 4.6.9. Okres obowiązywania: 36 miesięcy od 01.08.2023 r. 4.6.10. Data zgłoszenia przyłączenia mikroinstalacji: zgłoszenie nastąpi na wniosek zamawiającego 4.6.11. Dane zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu ul. Podwale 31-33 50-040 Wrocław
Interne Kennung: PUZ-2380-050-029-050/2023/AB - część 6
Los: LOT-0007
Beschreibung: 4.7. Część 7 zamówienia: Posterunek Policji w Grębocicach (ul. Wspólna 17B, 59-150 Grębocice) o łącznym szacowanym poborze energii elektrycznej na czas trwania umowy wynoszącym: 44 109 kWh w okresie 36 miesięcy. 4.7.1. Adres punktu poboru: Posterunek Policji w Grębocicach ul. Wspólna 17B 59-150 Grębocice 4.7.2. Numer PPE: 4.7.3. Planowany średnioroczny pobór energii: 14 703 kWh 4.7.4. Szacowany pobór energii na czas trwania umowy (36 m-cy): 44 109 kWh 4.7.5. Okres rozliczeniowy: 1- miesięczny 4.7.6. Grupa taryfowa: C11 4.7.7. Moc umowna: 40 kW 4.7.8. Moc przyłączeniowa: 40 kW 4.7.9. Okres obowiązywania: 36 miesięcy od dnia 04.08.2023 r. lub od momentu przyłączenia do sieci jeśli nastąpi ono po 04.08.2023 r. 4.7.10. Data zgłoszenia przyłączenia mikroinstalacji: zgłoszenie nastąpi na wniosek zamawiającego 4.7.11. Dane zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu ul. Podwale 31-33 50-040 Wrocław
Interne Kennung: PUZ-2380-050-029-050/2023/AB - część 7
Los: LOT-0008
Beschreibung: 4.8. Część 8 zamówienia: Posterunek Policji w Żórawinie (dz. nr 128/5; obr. 022309_2.0030 Żórawina, 55-020 Żórawina) o łącznym szacowanym poborze energii elektrycznej na czas trwania umowy wynoszącym: 66 528 kWh w okresie 36 miesięcy. 4.8.1. Adres punktu poboru: Posterunek Policji w Żórawinie dz. nr 128/5; obr. 022309_2.0030 Żórawina 55-020 Żórawina 4.8.2. Numer PPE: 4.8.3. Planowany średnioroczny pobór energii: 22 176 kWh 4.8.4. Szacowany pobór energii na czas trwania umowy (36 m-cy): 66 528 kWh 4.8.5. Okres rozliczeniowy: 1- miesięczny 4.8.6. Grupa taryfowa: C11 4.8.7. Moc umowna: 40 kW 4.8.8. Moc przyłączeniowa: 40 kW 4.8.9. Okres obowiązywania: 36 miesięcy od dnia 04.08.2023 r. lub od momentu przyłączenia do sieci jeśli nastąpi ono po 04.08.2023 r. 4.8.10. Data zgłoszenia przyłączenia mikroinstalacji: zgłoszenie nastąpi na wniosek zamawiającego 4.8.11. Dane zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu ul. Podwale 31-33 50-040 Wrocław
Interne Kennung: PUZ-2380-050-029-050/2023/AB - część 8