See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Agencyjna sprzedaż biletów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Agencyjna sprzedaż biletów. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest Załączniku nr 1 do SWZ (Opis pomieszczeń lokali podnajmowanych przez Zamawiającego), Załączniku nr 2 do SWZ (Godziny otwarcia kas i okres obowiązywania) oraz we Wzorze umowy (Załącznik nr 5 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 867630-2025
Interne Kennung: PBH.240.3603.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Inowrocław
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Mogilno
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Solec Kujawski
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Toruń Główny
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Toruń Wschodni
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Chojnice
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Hel
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Pruszcz Gdański
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - Puck
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - Słupsk
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - Tczew
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 - Władysławowo
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 - Jędrzejów
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 - Sędziszów
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 - Suchedniów
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16 - Krzeszowice
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17 - Nowy Sącz
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18 - Tarnów
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19 - Biała Podlaska
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20 - Łódź Kaliska
Interne Kennung: Zadanie nr 20