2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie pomieszczeń w budynkach Enea Operator Sp. z o.o. Rejon Dystrybucji Piła (w tym: Posterunki Energetyczne Czarnków, Wronki, Krzyż, Trzcianka) w okresie od 01.04.2026-31.03.2028
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Sprzątanie pomieszczeń w budynkach Enea Operator Sp. z o.o. Rejon Dystrybucji Piła (w tym: Posterunki Energetyczne Czarnków, Wronki, Krzyż, Trzcianka) w okresie od 01.04.2026-31.03.2028 2. Nie dopuszcza się składania ofert wariantowych. 3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Złożona oferta musi obejmować całość przedmiotu zamówienia. 4. Zgodnie z zapisem art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, aby osoby wykonujące czynności składające się na usługę sprzątania, podczas realizacji zamówienia, zatrudnione były na podstawie umowy o pracę w całym okresie realizacji zamówienia jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy. Szczegółowe zasady zatrudnienia określa wzór umowy – Załącznik nr 5 do SWZ. Wymóg zatrudnienia wskazanych powyżej osób na umowę o pracę dotyczy zarówno Wykonawcy, jak i podwykonawców, biorących udział w realizacji zamówienia. Ciężar udowodnienia spełnienia tego wymogu spoczywać będzie na Wykonawcy. 5. Zamawiający zaleca przeprowadzenie wizji lokalnej w celu szczegółowego zapoznania się z miejscem realizacji przedmiotu zamówienia. Wniosek o przeprowadzenie wizji lokalnej należy przesłać na adres e-mail: katarzyna.adam@operator.enea.pl oraz andrzej.baczkowski@operator.enea.pl.
Vorherige Bekanntmachung: 689273-2025
Interne Kennung: P/1400/21127310/00000220/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Sprzątanie pomieszczeń w budynkach Enea Operator Sp. z o.o. Rejon Dystrybucji Piła (w tym: Posterunki Energetyczne Czarnków, Wronki, Krzyż, Trzcianka) w okresie od 01.04.2026-31.03.2028 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdziale II SWZ.