See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Concessie voor de exploitatie van een regionaal deelfietsennetwerk binnen de Vervoerregio Kempen
Beschreibung: De aanbestedende overheid kent aan de concessiehouder de concessie namelijk het oprichten en exploiteren van een deelfietsennetwerk met elektrische- en gewone fietsen in de vervoerregio Antwerpse Kempen toe, voor een termijn die eindigt op 31 december 2028 met de mogelijkheid tot maximaal 2 keer verlenging met 12 maanden.
Interne Kennung: IOK_2024049DF_MP
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: IOK_2024049DF_MP - 1
Interne Kennung: 1