2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemu kopii zapasowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa deduplikatorów oraz licencji oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych wraz ze wsparciem technicznym i aktualizacjami w zakresie poniższych części: Część 1 – Deduplikator CPV: 30233141-1 Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID) Część 2 – Oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych CPV: 48710000-8 Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania
Interne Kennung: NZP/17/P/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. Zamawiający wówczas będzie mógł unieważnić postępowanie na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych. Projekt zamówienia finansowany z funduszy UE: Zamówienie stanowi realizację zadania w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO): Komponent D1.1.2 – Cyfryzacja ochrony zdrowia. Zamawiający wykluczy Wykonawców na podstawie: • art. 108 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, • art. 7 ust. 1, ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, • art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), dalej: rozporządzenie 2025/2033. Ciąg dalszy dotyczący wykluczenia Sekcja 2.1.6.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Deduplikator
Beschreibung: Część 1
Interne Kennung: Część 1 – Deduplikator
Los: LOT-0002
Titel: Oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych
Beschreibung: Część 2
Interne Kennung: Część 2 – Oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych
Haupteinstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung