152701-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen im Gartenbau – Údržba veřejné městské zeleně v Doksech a přidružených obcích na roky 2026-2030
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚdržba veřejné městské zeleně v Doksech a přidružených obcích na roky 2026-2030
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je poskytování služeb souvisejících s údržbou veřejné městské zeleně v Doksech a přidružených obcích.
Interne KennungP26V00000001
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje právo posunout zahájení a ukončení realizace veřejné zakázky s ohledem na průběh zadávacího řízení a uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem s tím, že účinnost smlouvy bude stanovena do 7 kalendářních dnů ode dne uzavření smlouvy a smlouva bude vždy uzavřena na období 4 let. V tomto případě bude před uzavřením smlouvy s vybraným dodavatelem upraven č. VI. smlouvy. Zadavatel si vyhrazuje níže uvedené změny závazku. Jedná se o důvody, které mohou prokazatelně podstatně změnit výchozí podmínky, za nichž byla smlouva uzavírána, představují vyhrazenou změnu závazku dle § 100 odst. 1 ZZVZ a jsou ex lege důvodem pro následnou změnu závazku dle § 222 ZZVZ. 10.1.1 Jednotkové ceny za poskytování služeb můžou být měněny z důvodu změn zákonné sazby DPH nebo inflace. Ke změně ceny plnění z důvodu inflace bude možné přikročit nejdříve 2 roky od účinnosti Smlouvy, a to dle podmínek inflační doložky stanoven v příloze č. 1 této ZD (viz čl. IV, bod 3 Smlouvy); 10.1.2 Zadavatel si vyhrazuje změnu rozsahu plnění ve vztahu k výměře pozemků specifikované v příloze č. 4 této ZD, která se může měnit v závislosti na přibývání nebo ubývání pozemků ve správě Města Doksy. K uplatnění vyhrazené změny závazku dle bodu 10.1.1 a 10.1.2 této ZD dojde vždy na základě písemného dodatku ke smlouvě, jehož přílohou bude aktualizovaná příloha č. 1 Smlouvy - Specifikace předmětu činností, plánovaný rozsah a položkový rozpočet. 10.1.3 Počty a frekvence úkonů specifikovaných v příloze č. 1 Smlouvy - Specifikace předmětu činností, plánovaný rozsah a položkový rozpočet je pouze plánovaný (orientační) a může se měnit, zejména pak v závislosti na klimatických podmínkách a potřebách zadavatele. Hodnota prací provedených nad rámec plánovaného rozsahu za celou dobu účinnosti Smlouvy však nesmí překročit 20 % z nabídkové ceny za 4 roky plnění.