2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Svoz komunálního odpadu ve Městě Veltrusy v letech 2026 – 2027"
Beschreibung: Předmětem zakázky je zajištění komplexních služeb v oblasti sběru, svozu, odstraňování, využití a likvidace odpadu na území města Veltrusy.
Interne Kennung: 2025052
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: "Svoz komunálního odpadu ve Městě Veltrusy v letech 2026 – 2027" 1. část – SMĚSNÝ KOMUNÁLNÍ ODPAD
Beschreibung: Předmětem této části zakázky je zajištění komplexních služeb v oblasti sběru, svozu, odstraňování, využití a likvidace směsného komunálního odpadu na území města Veltrusy.
Interne Kennung: 2025052-1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje měnit předpokládané počty sběrných nádob či předpokládané počty svozů.
Los: LOT-0002
Titel: "Svoz komunálního odpadu ve Městě Veltrusy v letech 2026 – 2027" 2. část - TŘÍDĚNÝ ODPAD
Beschreibung: Předmětem této části zakázky je zajištění komplexních služeb v oblasti sběru, svozu, odstraňování, využití a likvidace tříděného odpadu na území města Veltrusy
Interne Kennung: 2025052-2
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje měnit předpokládaný počet sběrných nádoba a počet svozů.