See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowania, serwerów macierzy i deduplikatorów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby Zamawiającego sprzętu komputerowego, oprogramowania, serwerów macierzy i deduplikatorów. Zakup sprzętu i oprogramowania przyczyni się do osiągnięcia celu działania D1.1.2., jakim jest poprawa funkcjonowania podmiotu, zwiększenie efektywności udzielania świadczeń, zapewnienie pacjentowi właściwej opieki i lepszego dostępu do informacji na temat swojego stanu zdrowia poprzez wsparcie procesu informatyzacji sektora ochrony zdrowia oraz zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa Szpitala. Zamawiający zastrzega sobie możliwość, zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, do unieważnienia niniejszego postępowania, jeżeli umowa, na podstawie której Zamawiający ma uzyskać środki, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostanie podpisana. Na dzień publikacji niniejszej SWZ wniosek o dofinansowanie Zamawiającego został oceniony pozytywnie i rekomendowany do wsparcia, nie doszło jednak do podpisania umowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 32400000 Netzwerke, 30237200 Computerzubehör, 30191000 Büroausstattung außer Möbeln, 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzęt komputerowy, oprogramowanie, sprzęt sieciowy
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowania, sprzętu sieciowego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48210000 Vernetzungssoftwarepaket, 48820000 Server, 32400000 Netzwerke, 32420000 Netzausrüstung, 30237200 Computerzubehör
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Sprzęt komputerowy
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30237200 Computerzubehör
Los: LOT-0003
Titel: Sprzęt biurowy
Beschreibung: Dostawa sprzęt biurowego- niszczarek.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0004
Titel: Integracja z HIS
Beschreibung: Integracja urządzeń FENO, FOT, RESMON PRO
Los: LOT-0005
Titel: system RIS PACK
Beschreibung: Dostawa systemu RIS PACK
Los: LOT-0006
Titel: podpis elektroniczny dla pacjenta
Beschreibung: Dostawa systemu biometrycznego
Los: LOT-0007
Titel: Serwer AI
Beschreibung: Dostawa serwera AI, licencji