See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KWO met open bron, aanpassingen HVAC, verzwaren elektriciteitsaansluiting, rolstoeltoegankelijkheid hoofdingang, ventilatie, renovatie gebouw D, E en F en onderhoudsovereenkomst HVAC
Beschreibung: KWO met open bron, aanpassingen HVAC, verzwaren elektriciteitsaansluiting, rolstoeltoegankelijkheid hoofdingang, ventilatie, renovatie gebouw D, E en F en onderhoudsovereenkomst HVAC
Interne Kennung: B_KOBArT_SPTJ_202502
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: B_KOBArT_SPTJ_202502 - 1
Interne Kennung: 1