2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organiseren gemeentelijk opvangaanbod voor schoolgaande kinderen in kader van BOA decreet
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: Organiseren gemeentelijk opvangaanbod voor schoolgaande kinderen in kader van BOA decreet. Toelichting: Op 1 september 2026 verandert het opvanglandschap voor kleuters en lagereschoolkinderen grondig. Vanaf dan dient het decreet buitenschoolse opvang en activiteiten (BOA) geïmplementeerd te zijn in de lokale praktijk. Gemeentebestuur Pepingen neemt de regierol op zich en beslist volgend aanbod buitenschoolse opvang voor kinderen van 2,5 tot en met 12 jaar te organiseren op volgende momenten: • Voor- en naschools • Woensdagnamiddag • Schoolvrije dagen • Vakantieopvang tijdens alle vakantieperiodes Gemeentebestuur Pepingen maakt de keuze de uitvoering van dit aanbod uit te besteden aan 1 externe opvangpartner om vorm te geven aan een gecentraliseerd opvangaanbod. Plaats van dienstverlening: Locatie ter beschikking gesteld door de gemeente - Locatie 1 - De Kinderschuur, Ninoofsesteenweg 145, 1670 Pepingen, volgens noodzaak gebruik van de Schuur, Kerkstraat 3-1, 1670 Pepingen. Locatie ter beschikking gesteld door de scholen - Locatie 2 – Harten Troef te Pepingen - Locatie 3 - Spring in ’t Veld in Bellingen - Locatie 4 – Harten Troef in Heikruis Bovenstaande opsomming van opvanglocaties is niet-limitatief voor de volledige looptijd van de opdracht. Op verzoek van het gemeentebestuur Pepingen moet het mogelijk zijn om opvang op andere locaties in te richten of bestaande locaties te schrappen. Het gemeentebestuur Pepingen verbindt zich ertoe elke wijziging ter zake voorafgaandelijk met de opdrachtnemer te bespreken. CPV-classificatie: 75200000-8 Diensten ten behoeve van de gemeenschap 85311300-5 Welzijnszorg voor kinderen en jongeren 85312000-9 Maatschappelijke dienstverlening waarbij geen onderdak wordt verschaft 85312100-0 Diensten voor dagverblijven 85312110-3 Kinderdagverblijven Duurtijd: De opdracht neemt een volledige operationele aanvang vanaf 1 september 2026. De aanbieder mag de diensten uitvoeren tot uiterlijk 31 augustus 2031 onder bepaalde voorwaarden. Er is een opzegmogelijkheid voorzien voor beide partijen, alsook mogelijkheid tot verlenging onder bepaalde voorwaarden van de opdracht tot uiterlijk 31 augustus 2036.
Interne Kennung: PPP02N-517/6011/2026-230
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312110 Betreuungsleistungen in Kinderkrippen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-230_1