2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dwukrotne usuwanie Barszczu Sosnowskiego z koryta rzeki Kłodnicy i cieku Promna w m. Katowice, Ruda Śląska, Paniówki, Mikołów, gm. Katowice, Ruda Śląska, Gierałtowice, Mikołów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zwalczaniu gatunku inwazyjnego barszczu Sosnowskiego, metodą mieszaną, mechanicznie wykaszanie oraz podcinanie szpadlem szyjki korzeniowej wzdłuż cieku Promna oraz rzeki Kłodnicy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ oraz przedmiar prac stanowiący Załącznik Nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: C.ROZ.270.2.26.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren
5. Los
Los: LOT-0001