2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa bankowa budżetu Gminy Wołów oraz jednostek organizacyjnych
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa bankowa budżetu Gminy Wołów oraz jej jednostek organizacyjnych w okresie od 1 grudnia 2024 r. do 30 listopada 2028 r. 2. Określenie przedmiotu zamówienia 1) Otwieranie, zamykanie i prowadzenie podstawowego rachunku bieżącego, rachunków pomocniczych oraz rachunków funduszy celowych, depozytowych oraz innych rachunków wynikających z przepisów prawa dla jednostek organizacyjnych Zamawiajacego w formie elektronicznej 2) Otwieranie nowych rachunków w zależności od potrzeb zamawiającego (Zamawiający zastrzega, że liczba jednostek Gminy jak również ich forma organizacyjna w okresie obowiązywania umowy może ulec zmianie. W przypadku zwiększenia liczby jednostek gminy, bądź zmiany ich formy organizacyjnej, wybrany wykonawca zawrze z tymi jednostkami umowy obsługi bankowej na warunkach wynikających z niniejszego postępowania oraz złożonej oferty.) 3) utworzenie rachunków VAT i powiązanie ich z rachunkami rozliczeniowymi według schematu wskazanego przez Zamawiającego i jego jednostki budżetowe, 4)Prowadzenie bieżącej obsługi budżetu Gminy Wołów oraz jej jednostek organizacyjnych 5) Wykonywanie obsługi płatności masowych, wpływających na rachunki Zamawiającego 6) Przyjmowanie środków własnych (bez uwzględnienia środków pochodzących z kredytu) z rachunków bieżących na lokaty krótkoterminowe 7) Zapewnienie elektronicznego systemu obsługi bankowości elektronicznej na 150 stanowiskach oraz jego wdrożenie w standardzie zapewniającym pełne bezpieczeństwo zgodne z przepisami prawa, w zakresie bankowej obsługi finansowej, jednolitego dla rachunków bankowych wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Wołów, przekazywanie i instalowanie wersji aktualizacyjnych w okresie trwania umowy, świadczenie serwisu systemu bankowości elektronicznej oraz przeszkolenie pracowników wszystkich jednostek. Zapis odnoszący się do przeszkolenia pracowników nie będzie obowiązywać w przypadku wyboru dotychczasowego banku obsługującego. 8) Uruchomienie kredytu w rachunku bieżącym Gminy Wołów 9) W ramach świadczonej obsługi bankowej budżetu Gminy Wołów i jej jednostek organizacyjnych, Zamawiający nie dopuszcza możliwości pobierania przez Wykonawcę prowizji i opłat innych niż wymienione w SWZ 10) W przypadku łączenia, przekształcania jednostek organizacyjnych Gminy Wołów lub powoływania nowych jednostek organizacyjnych Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotowej umowy na warunkach zadeklarowanych w ofercie, 11) Jednostki organizacyjne Gminy Wołów ponosić będą koszty obsługi bankowej związane z ich działalnością niezależnie od Gminy Wołów. 12) Zamawiający wymaga, aby osoby wykonujące zamówienie zobowiązane były do zachowania tajemnicy bankowej. 13) Wypłata świadczeń beneficjentom MOPS odbywać się będzie przelewem na rachunek bankowy w systemie bankowości elektronicznej. 14) Ewentualne inne usługi o charakterze incydentalnym, nie wymienione w punkach od 1 do 8 będą opłacane wg stawek nie wyższych niż obowiązujące, w danym dniu dla takich usług stawek opłat i prowizji bankowych w wybranym banku. 15) Zamawiający zastrzega sobie dokonywanie płatności tylko w systemie bankowości elektronicznej. 16) W wyjątkowych sytuacjach, gdy nie będzie możliwe dokonanie przelewu elektronicznego, Zamawiający zastrzega sobie prawo złożenia w oddziale, Filii i Punkcie Banku Wykonawcy przelewu papierowego. 17) Wykonawca winien zapewnić wykonywanie czynności organizacyjnych związanych z obsługą bankową budżetu Gminy Wołów oraz jej jednostek organizacyjnych codziennie, od poniedziałku do piątku, nie krócej niż w godzinach od 8:00 do 15:30 18) Wykonawca winien posiadać w granicach administracyjnych miasta Wołów siedzibę, oddział, filię lub punkt posiadający własny numer rozliczeniowy lub zagwarantować wykonywanie wszelkich czynności związanych z obsługą bankową Zamawiającego na terenie miasta Wołów, w szczególności poprzez utworzenie i uruchomienie na terenie miasta placówki, która zapewni pełną obsługę budżetu gminy i jej jednostek organizacyjnych od dnia 1.12.2024 r. 19) Wykonawca gwarantuje, że tak zorganizuje system pracy punktu bankowo-kasowego, by zapewnić sprawną obsługę mieszkańców Gminy Wołów, klientów Urzędu Miejskiego w Wołowie i jednostek organizacyjnych Gminy Wołów, zapewniając obsługę mieszkańców przez minimum jedno stanowisko kasowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami.
Vorherige Bekanntmachung: 665057-2024
Interne Kennung: WZP.271.22.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001