2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktverkenning: Vermarkting oude brandweerkazerne en herontwikkeling van de stationsomgeving
Beschreibung: Marktverkenning: Vermarkting oude brandweerkazerne en herontwikkeling van de stationsomgeving
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70110000 Baulanderschließung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Marktverkenning: Vermarkting oude brandweerkazerne en herontwikkeling van de stationsomgeving