2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Rybarzowice
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego pod nazwą „Budowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Rybarzowice” (dalej określanego jako „Inwestycja”) w formule „zaprojektuj i wybuduj” Wykonanie Przedmiotu zamówienia ma na celu w szczególności osiągnięcie efektu ekologicznego opisanego w programie funkcjonalno-użytkowym pn: „Budowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Rybarzowice” W ramach realizacji obowiązków wynikających z Umowy Zamawiający wymaga również uzyskania przez Wykonawcę ostatecznych decyzji administracyjnych o pozwoleniu wodnoprawnym, o pozwoleniu na budowę oraz pozwoleniu na użytkowanie wybudowanego w ramach zamówienia obiektu oczyszczali ścieków, a następnie przeprowadzenie rozruchów mechanicznego, hydraulicznego i technologicznego oraz Prób Końcowych. Miejscem wykonania Inwestycji jest teren nieruchomości, położonej w Rybarzowicach, składającej się z działek o nr 4840/2, 4840/3, 4840/4, 4840/5, 4840/6, 4840/7, objętych KW BB1B/00077528/4, obręb Rybarzowice, stanowiących własność Zamawiającego. Na terenie wskazanej wyżej nieruchomości znajduje się funkcjonująca pompownia ścieków, stanowiąca własność Zamawiającego. Zakres Przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) opracowanie Koncepcji szczegółowej tj. dokumentu programowo-przestrzennego zawierającego rozwiązania techniczne, obliczenia procesowe i technologiczne z uwzględnieniem zweryfikowanych przez Wykonawcę danych dotyczących ilości i jakości ścieków surowych dla realizacji Inwestycji (dalej określana jako „Koncepcja”), 2) opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych do realizacji przedmiotu zamówienia uzgodnień/zezwoleń w tym w szczególności ostatecznej decyzji administracyjnej o pozwoleniu wodnoprawnym oraz ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę Inwestycji, 3) wykonanie wszelkich robót budowlano-montażowych i innych prac w tym wszelkich prac towarzyszących w szczególności przygotowawczych, pomiarowych, inwentaryzacyjnych, porządkowych jak również wszelkich prac tymczasowych niezbędnych do prawidłowego wykonania Inwestycji wraz z dostarczeniem i montażem wszelkich urządzeń, 4) przeprowadzenie udanych rozruchów mechanicznego, hydraulicznego i technologicznego oraz Prób Końcowych w celu potwierdzenia prawidłowej pracy poszczególnych obiektów wykonanych w ramach Inwestycji jak i jako jej całości, wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji administracyjnej o dopuszczeniu obiektu oczyszczalni ścieków do użytkowania, 5) zagospodarowanie terenu, AKPiA, pozostałą infrastrukturę techniczną, 6) przeprowadzenie szkoleń eksploatacyjnych pracowników Zamawiającego, 7) współpracy z Zamawiającym w celu przekazania Inwestycji na stan ewidencyjny majątku Zamawiającego, a w szczególności do określenia kosztów poszczególnych obiektów wykonanych w ramach Inwestycji, bądź konkretnych urządzeń przekazywanych oddzielnymi dowodami OT. Zakres prac objętych Przedmiotem zamówienia został szczegółowo opisany w: 1) PFU opracowanym przez firmę „Envirolab” z siedzibą przy ul. Kwiatowej 120, 86-022 Wudzyń, 2) decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. „Budowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Rybarzowice”, wydanej przez Wójta Gminy Buczkowice w dniu 26 czerwca 2024 roku o nr GKiB.6220.5.2023, 3) specyfikacji warunków zamówienia (SWZ). Wykonanie Przedmiotu zamówienia obejmowało będzie trzy etapy: etap I - Fazę opracowania Koncepcji Etap II - Fazę opracowania kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem ostatecznych decyzji administracyjnych o pozwoleniu wodnoprawnym i o pozwoleniu na budowę Etap III - Fazę wykonania robót budowlano-montażowych, uzyskania decyzji administracyjnej o pozwoleniu na użytkowanie Inwestycji, rozruch mechaniczny, hydrauliczny i technologiczny wraz z Próbami Końcowymi.
Vorherige Bekanntmachung: 623538-2025
Interne Kennung: GZM/ZP/004/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252100 Bau von Kläranlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45000000 Bauarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0001