152916-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – Cyfryzacja powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego w Powiecie Proszowickim Cyfryzacja zbiorów danych baz EGIB, BDOT500 i GESUT
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cyfryzacja powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego w Powiecie Proszowickim Cyfryzacja zbiorów danych baz EGIB, BDOT500 i GESUT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Cyfryzacja powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego w Powiecie Proszowickim Cyfryzacja zbiorów danych baz EGIB, BDOT500 i GESUT w ramach projektu „Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027”, obejmująca cyfryzację zbiorów danych przestrzennych powiatowych baz danych, w celu uporządkowania i uzyskania jednolitej postaci cyfrowej zbioru danych cyfrowych oraz poprawę jakości świadczonych istniejących elektronicznych usług publicznych. Cyfryzacja będzie obejmowała: ZADANIE 1 • dostosowanie zbiorów danych przestrzennych baz BDOT500 i GESUT oraz wybranych obiektów bazy EGiB do obowiązującego modelu pojęciowego poprzez konwersję istniejących danych dla wszystkich jednostek ewidencyjnych powiatu proszowickiego; ZADANIE 2 • poprawę zbiorów danych przestrzennych bazy EGIB dla jednostek ewidencyjnych: • 121403_4 Nowe Brzesko-miasto • 121403_5 Nowe Brzesko-obszar wiejski • 121405_4 Proszowice-miasto • 121405_5 Proszowice-obszar wiejski
Interne Kennung: ZP.272.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung, 72312000 Dateneingabe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cyfryzacja powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego w Powiecie Proszowickim Cyfryzacja zbiorów danych baz EGIB, BDOT500 i GESUT w ramach projektu „Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027”