2. Verfahren
Verfahren
Titel: Open 5G Hub Brno
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, instalace a zprovoznění 5G MPN, vč. školení provozovatele technologií při převzetí (Mobile Private Network – mobilní privátní sítě) v centrální části výstavního areálu zadavatele zahrnujícího pavilony M a P a k nim přilehlá volná prostranství. 5G MPN bude splňovat povinné minimální technické parametry zadavatele specifikované v přílohách zadávací dokumentace. Součástí předmětu veřejné zakázky je rovněž poskytování služeb podpory dodaných technických zařízení po dobu neurčitou. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky a specifikace úrovně požadované podpory, je uvedeno v přílohách této zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32410000 Lokales Netz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32571000 Kommunikationsinfrastruktur, 51300000 Installation von Kommunikationsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Open 5G Hub Brno
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 3 ZZVZ (ve spojení s § 66 ZZVZ) vyhrazuje právo požadovat do 3 let ode dne uzavření smlouvy na plnění veřejné zakázky poskytnutí nových služeb spočívajících v rozšíření 5G MPN sítě i do jiných prostor výstavního areálu, event. rozšíření funkcionalit již instalované mobilní privátní sítě. Finanční limit předpokládané hodnoty opčního plnění dle § 100 odst. 3 ZZVZ činí 4,5 mil. Kč bez DPH.