153133-2025 - Wettbewerb
Polen – Software-Entwicklung – Aktualizacja oprogramowania oraz zapewnienie ciągłości działania i rozwoju Centralnej Bazy Danych Osób Pozbawionych Wolności
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAktualizacja oprogramowania oraz zapewnienie ciągłości działania i rozwoju Centralnej Bazy Danych Osób Pozbawionych Wolności
BeschreibungOpis przed modyfikacją: "Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja oprogramowania oraz zapewnienie ciągłości działania i rozwoju Centralnej Bazy Danych Osób Pozbawionych Wolności. Opis przedmiotu zamówienia określono w umowie, której wzór stanowi załącznik nr 1 do SWZ" Opis po modyfikacji: "Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja oprogramowania oraz zapewnienie ciągłości działania i rozwoju Centralnej Bazy Danych Osób Pozbawionych Wolności. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 8 do SWZ oraz załącznikach nr 2, 3 i 4 do wzoru umowy"
Interne Kennung28/24/TK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia określono w umowie, której wzór stanowi załącznik nr 1 do SWZ