See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa soczewek wewnątrzgałkowych, jednorazowych zestawów do operacji wraz z dzierżawą aparatu do operacji zaćmy metodą fakoemulsyfikacji (...) w podziale na 5 cz.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej jednorazowych zestawów do operacji wraz z dzierżawą aparatu do operacji zaćmy metodą fakoemulsyfikacji.
Interne Kennung: ZP.3520/26/20
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 33731110 Intraokulare Linsen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Jednorazowe jałowe zestawy/pakiety do zabiegów operacji okulistycznych oraz jednorazowe noże do witrektomii wraz z dzierżawą aparatu do operacji zaćmy metodą fakoemulsyfikacji
Beschreibung: 1) Jednorazowe jałowe zestawy/pakiety do zabiegów operacji zaćmy metodą fakoemulsyfikacji, kompatybilny z oferowanym aparatem do fakoemulsyfikacji -zgodnie z załącznikiem nr 4.1 do SIWZ – 11 000 zestawów. 2) Jednorazowe jałowe zestawy/pakiety do zabiegów operacji okulistycznych (wypadkowych) – zgodnie z załącznikiem nr 4.2 do SIWZ – 100 zestawów. 3) Jednorazowe noże do witrektomii przedniej 23G wraz z kaniulą irygacyjną, kompatybilne z oferowanym aparatem do fakoemulsyfikacji – 72 zestawy. Wykonawca wydzierżawi zamawiającemu na czas trwania umowy dostawy aparat do operacji zaćmy metodą fakoemulsyfikacji (spełniającego wymagania załącznika nr 4.3 do siwz) na zasadach określonych w załączniku nr 1C do SIWZ. Kryteria oceny ofert: 1. Cena 60 %; 2. Jakość – parametry wyrobów (na podstawie zał. nr 4.1 do SIWZ) 10 %; 3. Jakość – parametry aparatu (na podstawie zał. nr 4.3 do SIWZ) 10 %; 4. Termin dostawy wyrobów (dot. poz. 2 i 3 f. cenowego) 5 %; 5. Termin uzupełnienia pakietu startowego (dotyczy poz. 1 f. cenowego) 12 %; 6. Okres, przez który nie wzrosną ceny ofertowe 3 %.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel