1532-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Hotels – Usługa rezerwacji i zakupu miejsc noclegowych w hotelach w kraju i za granicą dla delegatów Urzędu Lotnictwa Cywilnego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa rezerwacji i zakupu miejsc noclegowych w hotelach w kraju i za granicą dla delegatów Urzędu Lotnictwa Cywilnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa rezerwacji i zakupu miejsc noclegowych w hotelach w kraju i za granicą dla delegatów Urzędu Lotnictwa Cywilnego w liczbie: 1) 750 szt. miejsc w kraju, 2) 238 szt. miejsc za granicą. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w niniejszej SWZ oraz w załącznikach do SWZ, tj. w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (SOPZ), stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia znajdują się jakiekolwiek znaki towarowe, patenty lub pochodzenie źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę – należy przyjąć, że Zamawiający podał opis ze wskazaniem na typ i dopuszcza składanie ofert równoważnych o parametrach nie gorszych niż te, które zostały podane w opisie przedmiotu zamówienia (podstawa prawna – art. 99 ust. 5 ustawy). Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia występują normy, oceny techniczne, specyfikacje techniczne lub systemy referencji technicznych o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy, należy to traktować jedynie jako pomoc w opisie przedmiotu zamówienia. W każdym przypadku dopuszczalne są rozwiązania równoważne. Zamawiający nie odrzuci oferty za brak zgodności z wyżej wymienionymi pod warunkiem, że Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia (podstawa prawna – art. 101 ust. 5 ustawy).
Interne Kennung: ULC-BDG-GA-25-09/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste
5. Los
Los: LOT-0001