2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych na potrzeby apteki Zakładu Karnego w Barczewie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych spełniających wymagania ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (tj. Dz. U. 2025 poz. 750), na potrzeby apteki Zakładu Karnego w Barczewie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w formularzu cenowo-asortymentowym stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: D/Kw.Zp.2232.14.2025.AD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001