153362-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wołów oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych wraz z ich transportem ze stacji przeładunkowej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wołów oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych wraz z ich transportem ze stacji przeładunkowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z Gminy Wołów oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Transport i zagospodarowanie dotyczy odpadów uprzednio odebranych bezpośrednio z nieruchomości zamieszkałych przywiezionych do stacji przeładunkowej oraz przyjętych w PSZOK.
Vorherige Bekanntmachung: 250189-2024
Interne Kennung: WZP.271.5.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 01 (niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne) odebrane z nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Wołów w sposób zapewniający odzysk surowców wtórnych znajdujących się w masie odpadów zmieszanych i poddanie ich procesom recyklingu.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 (Odpady ulegające biodegradacji) odebrane z nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Wołów w procesie R3 i R12 oraz przyjętych w PSZOK
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: Zagospodarowanie odpadów o kodzie 15 01 06 (zmieszane odpady opakowaniowe) oraz odpady o kodzie 15 01 02 (Opakowania z tworzyw sztucznych) odebranych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Wołów oraz z PSZOK.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 : Zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 01 07 (Zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06), 17 01 02 (Gruz ceglany), 17 01 01 Odpady z betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów, przyjętych w PSZOK.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5: Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 07 (odpady wielkogabarytowe) odebranych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Wołów oraz przyjętych w PSZOK.
Interne Kennung: Część nr 5