See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja seminariów połączona z cyklem prezentacji z branż kluczowych woj. świętokrzyskiego dla uczniów szkół średnich i uczelni
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa organizacji seminariów połączonych z cyklem prezentacji z branż kluczowych woj. świętokrzyskiego dla uczniów szkół średnich i uczelni zaplanowanych w ramach realizacji podzadania 2.1.4 w projekcie pn. „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych”, który wpisuje się w Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększenia Odporności. Zamówienie podzielone jest na 4 CZĘŚCI. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: OKA-II.271.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej” o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp (tj. Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia – JEDZ). Zamawiający będzie żądać złożenia tego oświadczenia tylko od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie danej części postępowania. 2. Zgodnie z art. 121 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający ZASTRZEGA obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych/istotnych dla przedmiotu zamówienia zadań dotyczących przygotowania i zaprezentowania/ przedstawiania uczestnikom wizyt prezentacji połączonych z warsztatami o działalności gospodarczej Wykonawcy (w branży kluczowej województwa świętokrzyskiego tj.: branża matalowo-odlewnicza lub branża turystyka zdrowotna i prozdrowotna lub branża nowoczesne rolnictwo i przetwórstwo spożywcze lub branża zasobooszczędne budownictwo) podczas których uczniowie/studenci będą mieli okazję poznać narzędzia wykorzystywane w codziennej pracy u Wykonawcy i spróbować swoich sił w praktycznym wykonywaniu zawodu
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80590000 Tutorendienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation, 60100000 Straßentransport/-beförderung, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1 - Zorganizowanie łącznie 4 seminariów połączonych z warsztatami w branży turystyki zdrowotnej i prozdrowotnej
Beschreibung: Wyłonienie Wykonawcy z branży turystyki zdrowotnej i prozdrowotnej, które zorganizuje łącznie 4 seminaria połączone z warsztatami i zaprosi do swojej siedziby uczniów/studentów, kształcących się w zawodach z ww. branży, wpisującej się w Regionalną Strategię Innowacji Województwa Świętokrzyskiego 2030+.
Interne Kennung: OKA-II.271.3.2025-CZĘŚĆ 1
Menge: 4
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2 – Zorganizowanie łącznie 8 seminariów połączonych z warsztatami w branży metalowo-odlewniczej
Beschreibung: Wyłonienie Wykonawcy z branży metalowo-odlewniczej, które zorganizuje łącznie 8 seminaria połączone z warsztatami i zaprosi do swojej siedziby uczniów/studentów, kształcących się w zawodach ww. branży wpisującej się w Regionalną Strategię Innowacji Województwa Świętokrzyskiego 2030+
Interne Kennung: OKA-II.271.3.2025-CZĘŚĆ 2
Menge: 8
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3 – Zorganizowanie łącznie 7 seminariów połączonych z warsztatami w branży nowoczesnego rolnictwa i przetwórstwa spożywczego.
Beschreibung: Wyłonienie Wykonawcy z branży nowoczesnego rolnictwa i przetwórstwa spożywczego, które zorganizuje łącznie 7 seminaria połączone z warsztatami i zaprosi do swojej siedziby uczniów/studentów, kształcących się w zawodach z ww. branży, wpisującej się w Regionalną Strategię Innowacji Województwa Świętokrzyskiego 2030+.
Interne Kennung: OKA-II.271.3.2025-CZĘŚĆ 3
Menge: 7
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4 – Zorganizowanie łącznie 8 seminariów połączonych z warsztatami w branży zasobooszczędnego budownictwa.
Beschreibung: Wyłonienie Wykonawcy z branży zasobooszczędnego budownictwa, które zorganizuje łącznie 8 seminaria połączone z warsztatami i zaprosi do swojej siedziby uczniów/studentów, kształcących się w zawodach ww. branży wpisującej się w Regionalną Strategię Innowacji Województwa Świętokrzyskiego 2030+.
Interne Kennung: OKA-II.271.3.2025-CZĘŚĆ 4