See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud en nazicht van de brandmeldcentrales van de Anderlechtse Haard
Beschreibung: Beknopte beschrijving van de opdracht of aankoop: Voorwerp van de diensten: Onderhoud en service op het vlak van brandveiligheid in de gebouwen van de NV Anderlechtse Haard. De opdracht heeft tot doel twee percelen te gunnen voor de uitvoering van controle- en onderhoudsdiensten op het vlak van brandveiligheid. Plaats van de dienstverlening: de gebouwen van de Anderlechtse Haard te 1070 Anderlecht De opdracht is opgedeeld in percelen als volgt : PERCEEL 1 Controles, onderhoud, service en herstelling van brandcentrales en brandmelders van het merk Bemac. PERCEEL 2 Controles, onderhoud, service en herstelling van brandcentrales en brandmelders van de volgende merken: Aritech, Menvier Firedex, INIM Smartline, SD3, Sicli. Raming van de opdracht: Raming van perceel 1: 935.141,20 € exclusief btw Raming van perceel 2: 286.019,28 € exclusief btw Looptijd : PERCEEL 1: 8 jaar. PERCEEL 2: 5 jaar.
Interne Kennung: PPP0TY-477/6049/2020/2025/477
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Controles, onderhoud, service en herstelling van brandcentrales en brandmelders van het merk Bemac.
Beschreibung: Controles, onderhoud, service en herstelling van brandcentrales en brandmelders van het merk Bemac.
Interne Kennung: 2020/2025/477 1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
Los: LOT-0002
Titel: Controles, onderhoud, service en herstelling van brandcentrales en brandmelders van de volgende merken: Aritech, Menvier Firedex, INIM Smartline, SD3, Sicli.
Beschreibung: Controles, onderhoud, service en herstelling van brandcentrales en brandmelders van de volgende merken: Aritech, Menvier Firedex, INIM Smartline, SD3, Sicli.
Interne Kennung: 2020/2025/477_2