2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výuka cizích jazyků pro zaměstnance VZP ČR (2025-2027) 05 pro zaměstnance RP Plzeň
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování výuky cizích jazyků zaměstnancům zadavatele v individuálních a skupinových kurzech, a to buď prezenční formou na pracovištích zadavatele nebo distanční formou (on-line výukou) mimo pracoviště zadavatele, přičemž kurzem se rozumí 60 minut jazykové výuky týdně.
Interne Kennung: 2400503
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování výuky cizích jazyků zaměstnancům zadavatele v individuálních a skupinových kurzech, a to buď prezenční formou na pracovištích zadavatele nebo distanční formou (on-line výukou) mimo pracoviště zadavatele, přičemž kurzem se rozumí 60 minut jazykové výuky týdně. Cílem veřejné zakázky je zvýšení jazykových kompetencí zaměstnanců zadavatele se zaměřením na praktické využití jazyka v profesním kontextu v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. Jazyková výuka bude zaměřena na následující jazyky: angličtina a němčina, pokud se strany nedohodnou jinak. Předpokládaný poměr vyučovacích lekcí výuky jednotlivých jazyků činí: angličtina 80%, němčina 20%. S vybraným účastníkem bude uzavřena rámcová dohoda dle § 131 a násl. ZZVZ (dále jen „Rámcová dohoda“ nebo „Smlouva“). Za dobu platnosti Rámcové dohody zadavatel předpokládá následující rozsah a místa jazykové výuky: V rámci veřejné zakázky bude jazyková výuka realizována v rozsahu 1 vyučovací lekce týdně (vyučovací lekcí se rozumí 60 min. úsek výuky). Předpokládaný počet individuálních kurzů: 10 Předpokládaný počet skupinových kurzů (do 10 účastníků): 5 Místy plnění veřejné zakázky jsou pracoviště zadavatele: České Budějovice, Plzeň, Písek, Karlovy Vary.