See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie majątku oraz interesu majątkowego Powiatu Jarocińskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia majątku oraz interesu majątkowego Powiatu Jarocińskiego. 2. Zamówienie zostało podzielone na 2 części (zadania): Część I/Zadanie I - Ubezpieczenia majątkowe, na które składają się: a) ubezpieczenie mienia od ryzyk wszystkich, b) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, c) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków osób skierowanych do robót publicznych i interwencyjnych z urzędu pracy, wolontariuszy, praktykantów, stażystów, d) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w związku z posiadanym mieniem i prowadzoną działalnością. Część II/Zadanie II - Ubezpieczenia komunikacyjne, na które składają się: a) ubezpieczenie autocasco, b) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, c) ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów, d) ubezpieczenie assistance. 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (część poufna) oraz: - Załącznik nr 5 do SWZ – Szkodowość (część poufna), - Załącznik nr 6 do SWZ – Sumy ubezpieczenia (część poufna), - Załącznik nr 7 do SWZ – Wykazy mienia jednostek (część poufna), - Załącznik nr 8 do SWZ – Wykaz pojazdów (część poufna), - Załącznik nr 9 do SWZ – Wykaz dróg (część poufna). 4. Specyfikacja Warunków Zamówienia została podzielona na część zawierającą informacje jawne i część zawierającą informacje poufne. Treść SWZ nie objęta poufnością jest dostępna na stronie internetowej prowadzonego postępowania, natomiast część SWZ objęta poufnością (na którą składają się dokumenty wskazane w pkt 3) została udostępniona Wykonawcy po złożeniu przez niego wniosku o jej udostępnienie, zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Wniosek, o którym mowa powyżej miał być podpisany przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z formą reprezentacji Wykonawcy określoną w rejestrze lub innym dokumencie, właściwym dla danej formy organizacyjnej Wykonawcy albo przez upełnomocnionego przedstawiciela Wykonawcy oraz złożony w sposób określony w rozdziale XII pkt 6 SWZ. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy treści udostępnionych mu informacji i dokumentów, które uzyskał w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia oraz po jego zakończeniu. W sytuacji, o której mowa w art. 135 ust. 6 oraz w art. 137 ust. 3 ustawy PZP, Zamawiający przekazał odpowiednio treść zapytań wraz z wyjaśnieniami i zmianę treści SWZ Wykonawcom, którym udostępnił SWZ. Przekazanie treści zapytań wraz z wyjaśnieniami i zmiany treści SWZ nastąpiło w sposób określony w rozdziale XII pkt 7 SWZ. 5. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 2 części/zadania z możliwością składania ofert częściowych. 6. Zamawiający dopuszczał możliwość składania ofert częściowych zgodnie z wymienionymi częściami/zadaniami. Wykonawca mógł złożyć ofertę na dowolną liczbę części/zadań. 7. Zamawiający nie przewiduje w Części I i II/Zadaniu I i II udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP. 8. Wszelkie dokumenty złożone wraz z ofertą w języku obcym miały być złożone z tłumaczeniem na język polski. 9. Warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektach umów, stanowiących Załączniki nr 4a i 4b do SWZ. 10. Informacje o ochronie danych osobowych zostały zawarte w rozdziale II SWZ. 11. Wymagania dotyczące zatrudnienia na podstawie stosunku pracy zostały zawarte w rozdziale IV SWZ. 12. Szczegółowe informacje dotyczące Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia zawarte były w rozdziale XI SWZ. 13. Szczegółowe informacje o sposobie komunikowania się Zamawiającego z Wykonawcami oraz przekazywania oświadczeń lub dokumentów określał rozdział XII SWZ. 14. Opis sposobu przygotowania ofert oraz dokumentów wymaganych przez Zamawiającego zawierał rozdział XIII SWZ. 15. Opis sposobu obliczenia ceny oferty został zawarty w rozdziale XIV SWZ. 16. Wykonawca mógł złożyć na każdą z części zamówienia/każde zadanie tylko jedną ofertę.
Vorherige Bekanntmachung: 827058-2025
Interne Kennung: A-ZPI.272.2.16.2025.JM3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen, 66513000 Rechtsschutz- und Allgefahrenversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubezpieczenia majątkowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia majątku oraz interesu majątkowego Powiatu Jarocińskiego. 2. Część I/Zadanie I – Ubezpieczenia majątkowe, na które składają się: a) ubezpieczenie mienia od ryzyk wszystkich, b) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, c) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków osób skierowanych do robót publicznych i interwencyjnych z urzędu pracy, wolontariuszy, praktykantów, stażystów, d) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w związku z posiadanym mieniem i prowadzoną działalnością. 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (część poufna) oraz: - Załącznik nr 5 do SWZ – Szkodowość (część poufna), - Załącznik nr 6 do SWZ – Sumy ubezpieczenia (część poufna), - Załącznik nr 7 do SWZ – Wykazy mienia jednostek (część poufna), - Załącznik nr 9 do SWZ – Wykaz dróg (część poufna).
Interne Kennung: A-ZPI.272.2.16.2025.JM3 - Część I/Zadanie I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen, 66513000 Rechtsschutz- und Allgefahrenversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia majątku oraz interesu majątkowego Powiatu Jarocińskiego. 2. Część II/Zadanie II – Ubezpieczenia komunikacyjne, na które składają się: a) Ubezpieczenie autocasco, b) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, c) Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów, d) Ubezpieczenia assistance. 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (część poufna) oraz: - Załącznik nr 5 do SWZ – Szkodowość (część poufna), - Załącznik nr 6 do SWZ – Sumy ubezpieczenia (część poufna), - Załącznik nr 8 do SWZ – Wykaz pojazdów (część poufna).
Interne Kennung: A-ZPI.272.2.16.2025.JM3 - Część II/Zadanie II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen