2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Chodel w 2025 roku”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie Gminy Chodel, a także z punktu selektywnego zbierania odpadów w sposób zapewniający osiągnięcie wymaganych odpowiednimi przepisami prawa poziomów recyklingu, przygotowanie do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t. j. Dz.U. z 2023 r., poz. 1469), postanowieniami Planu Gospodarki Odpadami Województwa Lubelskiego 2022 (Uchwała Sejmiku Województwa Lubelskiego Nr XXIV/349/2016 z dnia 2 grudnia 2016 r.) przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku w Gminie Chodel przyjętego Uchwałą Nr LXIV/266/2023 Rady Gminy w Chodel z dnia 28 lutego 2023 roku. 2. Zakres zamówienia – stosownie do przepisów ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t. j. Dz.U. z 2023 r., poz. 1469) oraz postanowieniami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Chodel obejmuje: 2.1 odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w tym: − niesegregowane odpady komunalne, − odpady z papieru, tektury, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury, − odpady ze szkła, odpady opakowaniowe ze szkła, − odpady metali, odpady opakowaniowe z metali, − odpady tworzyw sztucznych, odpady opakowaniowe z tworzyw sztucznych, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, − odpady ulegające biodegradacji, zielone, − odpady problematyczne i niebezpieczne, − zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, − zużyte baterie i akumulatory, − opakowania po chemikaliach, − przeterminowane leki, − odpady medyczne powstałe w gosp. domowych w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, − odpady budowlane i rozbiórkowe stanowiące odpady komunalne, − odpady wielkogabarytowe (w tym meble), − zużyte opony, − odpady z tekstyliów i odzieży, − popiół z palenisk domowych. 2.2 zapewnienie przez Wykonawcę worków do gromadzenia odpadów komunalnych, 2.3 odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: GO.271.1.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Chodel w 2025 roku.