2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżąca konserwacja budynków i boisk placówek oświatowych Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy.
Beschreibung: Bieżąca konserwacja budynków i boisk placówek oświatowych Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy. Bieżąca konserwacja budynków, boisk placówek oświatowych polega w szczególności na: utrzymaniu obiektów i ich elementów w bieżącej sprawności technicznej w branżach instalacyjnej – sanitarnej i elektrycznej, ogólnobudowlanej w zakresie zgodnym z załącznikiem nr 4 (stanowiącym zał. nr 2 projektowanych postanowień umowy) oraz wykonywaniu doraźnych zabezpieczeń awarii w przypadku ich wystąpienia.
Interne Kennung: P-10/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50760000 Reparatur und Wartung von öffentlichen Toiletten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50500000 Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen, Metallbehältern und Maschinen, 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden, 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen, 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen, 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Bieżąca konserwacja budynków i boisk 28 placówek oświatowych Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy.
Beschreibung: Część 1 Bieżąca konserwacja budynków i boisk 28 placówek oświatowych Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy. Bieżąca konserwacja budynków, boisk placówek oświatowych polega w szczególności na: utrzymaniu obiektów i ich elementów w bieżącej sprawności technicznej w branżach instalacyjnej – sanitarnej i elektrycznej, ogólnobudowlanej w zakresie zgodnym z załącznikiem nr 4 (stanowiącym zał. nr 2 projektowanych postanowień umowy) oraz wykonywaniu doraźnych zabezpieczeń awarii w przypadku ich wystąpienia. Zamawiający na podstawie art.121 ustawy, zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę lub Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia kluczowych zadań dotyczących przedmiotu zamówienia: a) konserwacja i drobne naprawy instalacji i urządzeń elektrycznych, b) konserwacja i drobne naprawy instalacji zimnej i ciepłej wody, d) konserwacja i drobne naprawy instalacji centralnego ogrzewania, e) konserwacja i drobne naprawy węzłów cieplnych i kotłowni, f) konserwacja i drobne naprawy instalacji gazowej kotłowni i kuchni, h) konserwacja i drobne naprawy klimatyzacji. W związku z niniejszym zastrzeżeniem Wykonawca w celu wykazania spełnienia warunku udziału w postępowaniu o którym mowa w części VI pkt 1 a) SWZ nie może polegać na zdolnościach podmiotów udostępniających zasoby.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Bieżąca konserwacja budynków i boisk 19 placówek oświatowych Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy.
Beschreibung: Część 2 Bieżąca konserwacja budynków i boisk 19 placówek oświatowych Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy. Bieżąca konserwacja budynków, boisk placówek oświatowych polega w szczególności na: utrzymaniu obiektów i ich elementów w bieżącej sprawności technicznej w branżach instalacyjnej – sanitarnej i elektrycznej, ogólnobudowlanej w zakresie zgodnym z załącznikiem nr 4 (stanowiącym zał. nr 2 projektowanych postanowień umowy) oraz wykonywaniu doraźnych zabezpieczeń awarii w przypadku ich wystąpienia. Zamawiający na podstawie art.121 ustawy, zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę lub Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia kluczowych zadań dotyczących przedmiotu zamówienia: a) konserwacja i drobne naprawy instalacji i urządzeń elektrycznych, b) konserwacja i drobne naprawy instalacji zimnej i ciepłej wody, d) konserwacja i drobne naprawy instalacji centralnego ogrzewania, e) konserwacja i drobne naprawy węzłów cieplnych i kotłowni, f) konserwacja i drobne naprawy instalacji gazowej kotłowni i kuchni, h) konserwacja i drobne naprawy klimatyzacji. W związku z niniejszym zastrzeżeniem Wykonawca w celu wykazania spełnienia warunku udziału w postępowaniu o którym mowa w części VI pkt 1 a) SWZ nie może polegać na zdolnościach podmiotów udostępniających zasoby.
Interne Kennung: Część 2