See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odstraňování poruch a drobné opravy vvn
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky jsou Elektromontážní práce, Ostatní práce a Koordinační činnost v případě výskytu mimořádných událostí, při odstraňování poruch a havárií a provádění oprav na vedení vvn. Dále provádění servisu a oprav optické infrastruktury (mechanická část).
Vorherige Bekanntmachung: 9960-2022
Interne Kennung: N006/22/V00005698
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Odstraňování poruch a drobné opravy vvn Část 4 VZ-region Východ
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky jsou Elektromontážní práce, Ostatní práce a Koordinační činnost v případě výskytu mimořádných událostí, při odstraňování poruch a havárií a provádění oprav na vedení vvn. Dále provádění servisu a oprav optické infrastruktury (mechanická část).. Část 4 Veřejné zakázky – region Východ.
Interne Kennung: N006/22/V00005698/005
Los: LOT-0004
Titel: Odstraňování poruch a drobné opravy vvn Část 5 VZ-region Západ
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky jsou Elektromontážní práce, Ostatní práce a Koordinační činnost v případě výskytu mimořádných událostí, při odstraňování poruch a havárií a provádění oprav na vedení vvn. Dále provádění servisu a oprav optické infrastruktury (mechanická část).. Část 5 Veřejné zakázky – region Západ.
Interne Kennung: N006/22/V00005698/004
Los: LOT-0003
Titel: Odstraňování poruch a drobné opravy vvn Část 3 VZ-region Střed
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky jsou Elektromontážní práce, Ostatní práce a Koordinační činnost v případě výskytu mimořádných událostí, při odstraňování poruch a havárií a provádění oprav na vedení vvn. Dále provádění servisu a oprav optické infrastruktury (mechanická část). Část 3 Veřejné zakázky – region Střed.
Interne Kennung: N006/22/V00005698/003
Los: LOT-0001
Titel: Odstraňování poruch a drobné opravy vvn Část 1 VZ-region Morava
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky jsou Elektromontážní práce, Ostatní práce a Koordinační činnost v případě výskytu mimořádných událostí, při odstraňování poruch a havárií a provádění oprav na vedení vvn. Dále provádění servisu a oprav optické infrastruktury (mechanická část).. Část 1 Veřejné zakázky – region Morava.
Interne Kennung: N006/22/V00005698/001
Los: LOT-0002
Titel: Odstraňování poruch a drobné opravy vvn Část 2 VZ-region Sever
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky jsou Elektromontážní práce, Ostatní práce a Koordinační činnost v případě výskytu mimořádných událostí, při odstraňování poruch a havárií a provádění oprav na vedení vvn. Dále provádění servisu a oprav optické infrastruktury (mechanická část). Část 2 Veřejné zakázky – region Sever.
Interne Kennung: N006/22/V00005698/002