See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opróżnianie i serwisowanie koszy ulicznych na terenie Gminy Miasta Szczecin.
Beschreibung: Zakres Przedmiotu postępowania obejmuje: 1) utrzymanie w czystości poprzez opróżnianie 299 sztuk koszy – 7 x w tygodniu, 2) utrzymanie w czystości poprzez opróżnianie 1 212 sztuk koszy – 5 x w tygodniu, 3) utrzymanie w czystości poprzez opróżnianie 26 sztuk koszy – 3 x w tygodniu, 4) utrzymanie w czystości poprzez opróżnianie 77 sztuk koszy – 1 x w tygodniu, 5) serwisowanie koszy w ilości 1614 sztuk, 6) zakres utrzymania przy opróżnianiu koszy obejmuje: systematyczne opróżnianie koszy ulicznych z wszelkich nieczystości zgodnie z harmonogramem, oczyszczanie, odchwaszczanie powierzchni w promieniu 2 m wokół kosza.
Vorherige Bekanntmachung: 653855-2024
Interne Kennung: DZP/50/PN/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opróżnianie i serwisowanie koszy ulicznych na terenie Gminy miasta Szczecin.
Beschreibung: Zakres Przedmiotu postepowania obejmuje: 1) utrzymanie w czystości poprzez opróżnianie 299 sztuk koszy – 7 x w tygodniu, 2) utrzymanie w czystości poprzez opróżnianie 1 212 sztuk koszy – 5 x w tygodniu, 3) utrzymanie w czystości poprzez opróżnianie 26 sztuk koszy – 3 x w tygodniu, 4) utrzymanie w czystości poprzez opróżnianie 77 sztuk koszy – 1 x w tygodniu, 5) serwisowanie koszy w ilości 1614 sztuk, 6) zakres utrzymania przy opróżnianiu koszy obejmuje: systematyczne opróżnianie koszy ulicznych z wszelkich nieczystości zgodnie z harmonogramem, oczyszczanie, odchwaszczanie powierzchni w promieniu 2 m wokół kosza.