153608-2026 - Wettbewerb
Polen – Straßentransport/-beförderung – Świadczenie usług transportowo-sprzętowych przy bieżącym utrzymaniu dróg powiatowych na terenie powiatu wejherowskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług transportowo-sprzętowych przy bieżącym utrzymaniu dróg powiatowych na terenie powiatu wejherowskiego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowo-sprzętowych przy bieżącym utrzymaniu dróg powiatowych na terenie powiatu wejherowskiego, w podziale na 2 części, tj.: Część nr 1: Świadczenie usług transportowo-sprzętowych przy bieżącym utrzymaniu dróg powiatowych powiatu wejherowskiego – rejon 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) świadczenie usług transportowych: a) samochodem ciężarowym samowyładowczym o ładowności 7-9 ton /4x2/ z trzema miejscami dla pasażerów + kierowca - 1 szt., b) samochodem ciężarowym samowyładowczym o ładowności min. 12 ton /6x6/ - 1 szt., c) samochodem typu bus - 1 szt. do przewozu osób /co najmniej 6/ i ładunku, wyposażony w hak do ciągnięcia przyczepy, 2) świadczenie usług: a) ładowarką o pojemności łyżki od 1,5 m3 do 2,5 m³ - 1 szt., b) koparką kołową o pojemności łyżki od 1 m3 do 1,5 m³ - 1 szt., c) równiarką - 1 szt., d) walcem wibracyjnym stalowo-gumowym 8 t - 1 szt., e) podnośnikiem koszowym - 1 szt. z pilarzem, 3) oczyszczanie dróg mechaniczną zamiatarką uliczną o minimalnej pojemności zbiornika na śmieci 3 m³ - 1 szt. Wywóz i utylizacja odpadów powstałych przy prowadzonych pracach na koszt Wykonawcy. Część nr 2: Świadczenie usług transportowo-sprzętowych przy bieżącym utrzymaniu dróg powiatowych powiatu wejherowskiego – rejon 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) świadczenie usług transportowych: a) samochodem ciężarowym samowyładowczym o ładowności 7-9 ton /4x2/ z trzema miejscami dla pasażerów + kierowca - 1 szt., b) samochodem ciężarowym samowyładowczym o ładowności min. 12 ton /6x6/ - 1 szt., 2) świadczenie usług: a) ładowarką o pojemności łyżki od 1,5 m3 do 2,5 m³ - 1 szt., b) koparką kołową o pojemności łyżki od 1 m³ do 1,5 m³ - 1 szt., c) równiarką - 1 szt., d) walcem wibracyjnym stalowo-gumowym 8 t - 1 szt., e) podnośnikiem koszowym - 1 szt. z pilarzem, 3) oczyszczanie dróg mechaniczną zamiatarką uliczną o minimalnej pojemności zbiornika na śmieci 3 m³ - 1 szt. Wywóz i utylizacja odpadów powstałych przy prowadzonych pracach na koszt Wykonawcy. Szczegółowy zakres usług objętych zamówieniem został określony w opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ, formularzu cenowym zawierającym wykaz sprzętu wraz z godzinami jego pracy – załącznik nr 6 do SWZ oraz w projekcie umowy – załącznik nr 7 do SWZ. 2. Wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia (przynajmniej na okres realizacji zamówienia), jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2023 r., poz. 1465 ze zm.) obejmują następujące rodzaje czynności: - operator/kierowca środków transportowych i sprzętów. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji oraz egzekwowania wymogu zatrudnienia na podstawie stosunku pracy zostały określone we wzorze umowy - załącznik nr 7 do SWZ. 3. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. 4. Zamawiający nie wymaga odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia. 5. Przedmiotowe postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego. 6. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 Pzp. 7. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia wraz z Ofertą oświadczenia o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). Dokument ten jest składany na wezwanie Zamawiającego. Wykonawca, w przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, wraz ze swoim oświadczeniem JEDZ przedstawia także oświadczenie JEDZ podmiotu udostępniającego zasoby, potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz odpowiednio spełnianie warunków udziału w postępowaniu lub kryteriów selekcji, w zakresie, w jakim Wykonawca powołuje się na jego zasoby. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, JEDZ składa osobno każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 8. Wymagania w odniesieniu do wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia zostały zawarte w rozdziale XIII SWZ. 9.Obowiązki informacyjne dotyczące Ochrony Danych Osobowych zawiera rozdział II SWZ. 10. Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić na platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/zarzaddrogowy w myśl Ustawy PZP na stronie internetowej prowadzonego postępowania. Opis sposobu przygotowania i złożenia oferty został określony w rozdziale XV oraz XVIII SWZ. 11. Informacje o sposobie porozumiewania się Zamawiającego z Wykonawcami oraz przekazywania oświadczeń lub dokumentów szczegółowo określone zostały w rozdziale XIV SWZ. 12. Informacje o treści zawieranej umowy oraz możliwości zmiany zostały zawarte we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. 13. Ze względu na ograniczoną liczbę znaków, które można wprowadzić do ogłoszenia szczegółowe informacje dotyczące postępowania oraz wymagań technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej określone zostały w SWZ i załącznikach.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer, 60181000 Vermietung von Lastwagen mit Fahrer, 45500000 Vermietung von Hoch- und Tiefbaumaschinen und -geräten mit Bedienungspersonal, 90612000 Straßenkehrdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług transportowo-sprzętowych przy bieżącym utrzymaniu dróg powiatowych powiatu wejherowskiego – rejon 1
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje: 1) świadczenie usług transportowych: a) samochodem ciężarowym samowyładowczym o ładowności 7-9 ton /4x2/ z trzema miejscami dla pasażerów + kierowca - 1 szt., b) samochodem ciężarowym samowyładowczym o ładowności min. 12 ton /6x6/ - 1 szt., c) samochodem typu bus - 1 szt. do przewozu osób /co najmniej 6/ i ładunku, wyposażony w hak do ciągnięcia przyczepy, 2) świadczenie usług: a) ładowarką o pojemności łyżki od 1,5 m3 do 2,5 m³ - 1 szt., b) koparką kołową o pojemności łyżki od 1 m3 do 1,5 m³ - 1 szt., c) równiarką - 1 szt., d) walcem wibracyjnym stalowo-gumowym 8 t - 1 szt., e) podnośnikiem koszowym - 1 szt. z pilarzem, 3) oczyszczanie dróg mechaniczną zamiatarką uliczną o minimalnej pojemności zbiornika na śmieci 3 m³ - 1 szt. Wywóz i utylizacja odpadów powstałych przy prowadzonych pracach na koszt Wykonawcy. Szczegółowy zakres usług objętych zamówieniem został określony w opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ, formularzu cenowym zawierającym wykaz sprzętu wraz z godzinami jego pracy – załącznik nr 6 do SWZ oraz w projekcie umowy – załącznik nr 7 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer, 60181000 Vermietung von Lastwagen mit Fahrer, 90612000 Straßenkehrdienste, 45500000 Vermietung von Hoch- und Tiefbaumaschinen und -geräten mit Bedienungspersonal
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji, o której mowa w art. 441 ustawy Pzp.
LosLOT-0002
TitelŚwiadczenie usług transportowo-sprzętowych przy bieżącym utrzymaniu dróg powiatowych powiatu wejherowskiego – rejon 2
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje: 1) świadczenie usług transportowych: a) samochodem ciężarowym samowyładowczym o ładowności 7-9 ton /4x2/ z trzema miejscami dla pasażerów + kierowca - 1 szt., b) samochodem ciężarowym samowyładowczym o ładowności min. 12 ton /6x6/ - 1 szt., 2) świadczenie usług: a) ładowarką o pojemności łyżki od 1,5 m3 do 2,5 m³ - 1 szt., b) koparką kołową o pojemności łyżki od 1 m³ do 1,5 m³ - 1 szt., c) równiarką - 1 szt., d) walcem wibracyjnym stalowo-gumowym 8 t - 1 szt., e) podnośnikiem koszowym - 1 szt. z pilarzem, 3) oczyszczanie dróg mechaniczną zamiatarką uliczną o minimalnej pojemności zbiornika na śmieci 3 m³ - 1 szt. Wywóz i utylizacja odpadów powstałych przy prowadzonych pracach na koszt Wykonawcy. Szczegółowy zakres usług objętych zamówieniem został określony w opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ, formularzu cenowym zawierającym wykaz sprzętu wraz z godzinami jego pracy – załącznik nr 6 do SWZ oraz w projekcie umowy – załącznik nr 7 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60181000 Vermietung von Lastwagen mit Fahrer, 90612000 Straßenkehrdienste, 45500000 Vermietung von Hoch- und Tiefbaumaschinen und -geräten mit Bedienungspersonal