See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu wraz z uruchomieniem systemu łączności radiowej dla Państwowego Ratownictwa Medycznego w województwie opolskim na potrzeby realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Rozwój infrastruktury łączności radiowej w województwie opolskim na potrzeby systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja urządzeń wraz z niezbędnym oprogramowaniem i licencjami oraz wdrożenie i uruchomienie systemu zintegrowanej łączności radiowej na potrzeby systemu Państwowe Ratownictwo Medycznego w woj. opolskim w celu komunikacji radiowej Dyspozytorów Medycznych (DM) i Zespołów Ratownictwa Medycznego (ZRM) w tym Lotniczych Zespołów Ratownictwa Medycznego (HEMS).
Vorherige Bekanntmachung: 747466-2024
Interne Kennung: BOU.V.272.16.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32500000 Fernmeldebedarf
5. Los
Los: LOT-0001