See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Softwaresysteem voor registratie en toetsing mensgebonden onderzoek (WMO- en niet-WMO-plichtig) / Research Manager
Beschreibung: De opdracht betreft de levering, implementatie, onderhoud en doorontwikkeling van een softwaresysteem voor de registratie en toetsing van al het mensgebonden onderzoek (WMO- en niet-WMO-plichtig onderzoek) binnen het samenwerkingsverband MUMC+ (azM en UM/FHML), inclusief datamigratie vanuit het huidige systeem. 1 x levering, onderhoud en gebruiksrechten voor 4 jaar ResearchManager suite.
Interne Kennung: Ea-2026-195
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Een perceel
Beschreibung: De opdracht betreft de levering, implementatie, onderhoud en doorontwikkeling van een softwaresysteem voor de registratie en toetsing van al het mensgebonden onderzoek (WMO- en niet-WMO-plichtig onderzoek) binnen het samenwerkingsverband MUMC+ (azM en UM/FHML), inclusief datamigratie vanuit het huidige systeem. 1 x levering, installatie en 3 jaren onderhoud en alle gebruiksrechten.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software