153667-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Sygnał Pierwszy – Sygnał Ostatni Budowa Północnego Centrum Psychiatrii Dziecięcej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSygnał Pierwszy – Sygnał Ostatni Budowa Północnego Centrum Psychiatrii Dziecięcej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie nowego budynku w Ameryce na działkach ewidencyjnych nr: 281409_5.0001.3358/6; 281409_5.0001.2/85; 281409_5.0001.2/39, w ramach zadania inwestycyjnego p.n.: „Sygnał Pierwszy-Sygnał Ostatni Budowa Północnego Centrum Psychiatrii Dziecięcej" (dalej PCPD w Ameryce), zgodnie z projektem budowlanym, technicznym i wykonawczym, a także opisem przedmiotu zamówienia, wraz z wymaganiami zawartymi w specyfikacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. Planowane źródła finansowania: Realizacja przedmiotu zamówienia będzie finansowana z: Funduszy Europejskich dla Warmii i Mazur na lata 2021-2027, Budżetu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Budżetu Państwa. Zamawiający zastrzega sobie możliwość, zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, do unieważnienia niniejszego postępowania, jeżeli umowa, na podstawie której Zamawiający ma uzyskać środki, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostanie podpisana. Zamawiający informuje, iż zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 157 025 136,14 zł brutto. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Wykonawcy zaliczki/zaliczek na poczet wykonania zamówienia, na zasadach określonych w art. 442 i art. 443 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, o wartości szacunkowej przekraczającej kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ust. 1 tej ustawy. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie nowego budynku w miejscowości Ameryka. Zamówienie nie zostało podzielone na części.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45100000 Baureifmachung
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy